prośba o rozszyfrowanie drivera

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Rufus
Posty: 23
Rejestracja: środa 20 lip 2016, 09:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Rufus »

Rzeczywiście, jest tylko płytka stykowa, ale "piguła" jest pusta w środku. Ma tylko krawędź wokół o grubości około 5mm i na tej krawędzi styka się z krążkiem z diodą, więc zupełnie po najmniejszej linii oporu. Dioda xp-g2 już pracuje. Dałem odrobinę pasty po krawędzi styku. Nie wiem, czy to cokolwiek wpłynie na lepsze działanie. Latareczka świeci naturalnym światłem i właściwie o to tylko chodziło. Poprawił się nieco też chyba zasięg, ale to się okaże w nocy. Koszt? Latarka - 8 zł, dioda - 6,50 zł, przesyłka 4,50 zł. To moja pierwsza zabawa z latarką, ale i tak jestem w miarę zadowolony :]
Załączniki
20160722_181629_resized.jpg
20160722_181629_resized.jpg (26.61 KiB) Przejrzano 1577 razy
Jasny gwint jak ciemno!
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Rufus pisze:Rzeczywiście, jest tylko płytka stykowa, ale "piguła" jest pusta w środku. Ma tylko krawędź wokół o grubości około 5mm i na tej krawędzi styka się z krążkiem z diodą, więc zupełnie po najmniejszej linii oporu. Dioda xp-g2 już pracuje. Dałem odrobinę pasty po krawędzi styku. Nie wiem, czy to cokolwiek wpłynie na lepsze działanie. Latareczka świeci naturalnym światłem i właściwie o to tylko chodziło. Poprawił się nieco też chyba zasięg, ale to się okaże w nocy. Koszt? Latarka - 8 zł, dioda - 6,50 zł, przesyłka 4,50 zł. To moja pierwsza zabawa z latarką, ale i tak jestem w miarę zadowolony :]
Dobrze że choć trochę rantu jest, bo pod względem powierzchniowym zawsze to wcale nie mała powierzchnia styku. Jeśli powierzchnia nie była "chropowata" to pasta w cienkiej warstwie sporo pomoże ;-)
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
ODPOWIEDZ