Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Zapytaj się co się z nimi dzieje, poczekaj i wtedy postrasz PP :)
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1612
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

pietros pisze:Ja dzisiaj otrzymałem 4xpanasonic z promocji. Paczka nie była standardowa, wyglądała jak zwykła od osoby prywatnej, i nie miała żadnej deklaracji celnej. Tylko mój adres i adres skrzynki pocztowej do zwrotu. Wrzuciłem jedną sztukę do opusa, jak dostanę wynik to się podzielę.
Opus wypluł z siebie wynik 3403mAh przy obciążeniu 1A. Wygląda na to, że to oryginały.
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

pietros pisze:
pietros pisze:Ja dzisiaj otrzymałem 4xpanasonic z promocji. Paczka nie była standardowa, wyglądała jak zwykła od osoby prywatnej, i nie miała żadnej deklaracji celnej. Tylko mój adres i adres skrzynki pocztowej do zwrotu. Wrzuciłem jedną sztukę do opusa, jak dostanę wynik to się podzielę.
Opus wypluł z siebie wynik 3403mAh przy obciążeniu 1A. Wygląda na to, że to oryginały.
Te testowałeś? http://www.banggood.com/4PCS-NCR-18650B ... 90989.html

Pokazał Ci przy ilu było odcięcie czy ładowarka zrobiła to wcześniej ;)?
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1612
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Tak, to te. Ładowarka zrobiła to wcześniej - odcięcie przez ogniwo uznane byłoby za wyjęcie ogniwa i ponowne włożenie - rozpoczęła by się kolejna sekwencja ładowanie-rozładowanie-ładowanie. Zostawiłem na noc i rano odczytałem wynik.
Awatar użytkownika
tiuro
Posty: 312
Rejestracja: niedziela 11 sty 2015, 19:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tiuro »

We are sorry to tell you that there no shipping method can ship the battery to your country.

Hope you can understand.
dalu
Posty: 91
Rejestracja: środa 25 cze 2014, 19:41
Lokalizacja: kielce

Post autor: dalu »

a ja w tym tygodniu fartownie dostałem 4 sztuki 18650 z zabezpieczeniem (pudełko gratis :mrgreen:) z tej promo 18650 cena coś koło 10$

Obrazek



i jeszcze takie z promo na BG 2x26650 za ok 15$

Obrazek
ronin78
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 23 lut 2016, 18:52
Lokalizacja: internet

Post autor: ronin78 »

Czy obecnie kupując akumulatorki na Banggood czy w innym chińskim sklepie to oni nie będą ich wysyłać do Polski , czy kupować licząc na to że dojdą .
dalu
Posty: 91
Rejestracja: środa 25 cze 2014, 19:41
Lokalizacja: kielce

Post autor: dalu »

w tej chwili to bym brał na http://www.everbuying.net z tego względu że masz darmową przesyłkę która jest widoczna w trackingu (bez problemu przesyłają baterie), a zakupy trafiają do Ciebie po tygodniu od zamówienia.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Kiedyś jak się kliknęło "Track" przy nierejestrowanej przesyłce to wyświetlały się jakieś śladowe informacje o śledzeniu, teraz to nie działa. U mnie jest coś nie tak, czy coś pozmieniali?

Obrazek
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

Nie wiem czy akurat w tym szczególnym wypadku ale zmieniają cały czas. Mi któregoś dnia odpalił się mi ich system śledzenia powiem, że fajny:).
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Nie było tam nigdy szczegółowego śledzania, ale takie podstawowe i czasem się przydawało. Było info, że dotarło na sortownie, czeka na lotnisku i że opuściło CN. Teraz po kliknięciu "Track" nic się nie pojawia.
Sibit
Posty: 66
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 16:37
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Post autor: Sibit »

Macie opcję wymiany punktów na kupon 5/10 ?
U mnie zniknął :-(
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Mamy.
A co kombinowałeś coś z ekipą z wykopu? :razz:
kruprz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 21 mar 2016, 11:37
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Post autor: kruprz »

piciex pisze:Nie było tam nigdy szczegółowego śledzania, ale takie podstawowe i czasem się przydawało. Było info, że dotarło na sortownie, czeka na lotnisku i że opuściło CN. Teraz po kliknięciu "Track" nic się nie pojawia.
Hej, specjalnie założyłem tu konto bo widziałem, że w loterii korzystacie z mojego automatu.
Dzięki i witam was wszystkich.

A co do tej kwestii, którą cytuję to można sprawdzić sobie przesyłkę nierejestrową.

Trzeba:
Wejść na zamówienie i na słowie "Track" kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać "zbadaj". Następnie przeglądarka wczyta nam te pole, które będzie wyglądać podobnie do tego:

Kod: Zaznacz cały

<span onclick="order_track&#40;'tutaj_jest_nr_paczki'&#41;" class="title">Track</span>
tam gdzie napisałem "tutaj_jest_nr_paczki" jest numer paczki a dokładnie zlecenia naszego zamówienia. Kopiujemy to i idziemy na stronę np. http://alipaczka.pl/ czy http://www.17track.net/pl/ i tam możemy sobie sprawdzić. Z reguły statusy działają do opuszczenia Chin. Jednak jest to paczka nie rejestrowana wiec statusy mogą być uproszczone.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Tak, tylko kiedyś wystarczyło zwyczajnie kliknąć w "Track" i lista sama się rozwijała, nawet na urządzeniach mobilnych, teraz nic się nie dzieje.
ODPOWIEDZ