Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 166
Rejestracja: sobota 25 kwie 2015, 18:34
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Jimmy »

Jako jedyna lampa na rower to nie polecam C8 - zbyt wąskie światło. Szybciej M1/M2
a jako długie to już Twoja decyzja. Ja mam skalpowane XP-L z SMO, ale jako swiatła średnie mam SkayRayKing'a z trzema skalpowanymy XP-L :twisted:
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Na rower lepiej OP, spróbuj kodu BLF.
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1612
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Znacie może jakieś kody na sprzęt Blitzwolf?
Głównie chodzi mi o ładowarkę i kabelek:
http://www.banggood.com/Qualcomm-Certif ... 20008.html
http://www.banggood.com/BlitzWolf-2_4A- ... 15832.html
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

pietros pisze:Znacie może jakieś kody na sprzęt Blitzwolf?
Głównie chodzi mi o ładowarkę i kabelek:
http://www.banggood.com/Qualcomm-Certif ... 20008.html
http://www.banggood.com/BlitzWolf-2_4A- ... 15832.html
Spróbuj ten 12blitzw
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1612
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Ok, dzięki. Parę groszy urwało.
Potrzebuję dobrej ładowarki z prądem min. 2A i najlepiej z QC. Czy za te pieniądze dostanę coś lepszego niż ten blitzwolf? Dwa porty będą wystarczające.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Niby są inne, ale po co ryzykować za 5zł mniej, skoro BlitzWolf pewny i sprawdzony. ;)
rychu147
Posty: 22
Rejestracja: wtorek 28 kwie 2015, 09:57
Lokalizacja: Z Ziemi

Post autor: rychu147 »

Jimmy pisze:Jako jedyna lampa na rower to nie polecam C8 - zbyt wąskie światło. Szybciej M1/M2
a jako długie to już Twoja decyzja. Ja mam skalpowane XP-L z SMO, ale jako swiatła średnie mam SkayRayKing'a z trzema skalpowanymy XP-L :twisted:
Witam posiadam convoy s2+ 2.8a xml2 t6-4c ,teraz szukam długiego swiatła, ale mało jest kodów na c8 wszystko prawie na s2+.
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

pietros pisze:Ok, dzięki. Parę groszy urwało.
Potrzebuję dobrej ładowarki z prądem min. 2A i najlepiej z QC. Czy za te pieniądze dostanę coś lepszego niż ten blitzwolf? Dwa porty będą wystarczające.
Mam pytanie czy do Bitzwolf z QC muszę mieć specjalny kabel za około 25 PLN , żeby się "magicznie" szybko naładowało?
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Przede wszystkim musisz mieć magiczne urządzenie, które da się ładować QC w przeciwnym wypadku po podłączeniu nic ciekawego się nie wydarzy, tylko będzie się ładować normalnie. A kabel, kablowi nie równy swoją drogą. Mam w samochodzie ładowarkę 2A i testowałem na niej różne kable wraz z iPadem.
Wyniki:
-fabryczny kabel Nokia (20cm)- 0,5A
-kabel dołączony do ładowarki- 0,7A :!: :-|
-kabel dołączony do popularnego powerbanku z BG (20cm)- 1A
-fabryczny kabel Apple- 2A
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

Mam magiczne urządzenie które da się ładować QC. Z tego wychodzi, że kabel jest niezbędny :roll: . Z drugiej strony czy to szybkie ładowanie jest zdrowe dla baterii?
sunkist
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 00:21
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: sunkist »

swimfan pisze:Mam magiczne urządzenie które da się ładować QC. Z tego wychodzi, że kabel jest niezbędny :roll: . Z drugiej strony czy to szybkie ładowanie jest zdrowe dla baterii?

Czy to magiczne urządzenie nazywa się Mi4C :-)
Mnie również zastanawia,szkodliwość lub nie tej metody dla baterii, tym bardziej że w Mi4C jest nie wymienialna.
Jak mocny kabel jest potrzebny??
piciex pisze: A kabel, kablowi nie równy swoją drogą. Mam w samochodzie ładowarkę 2A i testowałem na niej różne kable wraz z iPadem.
Powiedz mi czy takim lub takim miernikiem zrobię te pomiary ??
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1612
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

swimfan pisze: Z drugiej strony czy to szybkie ładowanie jest zdrowe dla baterii?
Ja bym tę funkcję traktował raczej jako dodatek, wtedy kiedy naprawdę nie mamy czasu na ładowanie. Normalnie można podłączyć telefon na noc i rano będzie gotowy do pracy.
sunkist pisze:Powiedz mi czy takim lub takim miernikiem zrobię te pomiary ??
Jeżeli chcesz sprawdzić ładowarkę z QC, to potrzebujesz miernika z zakresem do 12V.
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

Ciężko powiedzieć czy zostawienie na całą noc to dobre rozwiązanie (standardowo ładowanie trwa około 2h-samsung S6). Na pewno jak ładuje poprzez ładowarkę indukcyjną, to po nocy ładowania urządzenie jest gorące jakbym smażył na patelni.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 18 sty 2016, 16:30 przez swimfan, łącznie zmieniany 1 raz.
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

Najtańsze kable które dają 2A to Remax. Co do twojej ładowarki indukcyjnej dziwna sprawa. Ja swojego S4 ładuję na indukcyjnej, idzie prawie 2A i telefon jest ciepły ale po naładowaniu ładowarka się wyłącza więc rano telefon jest zimny.
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

Ja korzystam z tej ładowarka ale ona ma na wyjściu max 1A. Chyba , że na banggood jest coś warte polecenia
Ostatnio zmieniony poniedziałek 18 sty 2016, 13:29 przez swimfan, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ