Dobra cena!

Najnowsze wiadomości ze świetlistych szlaków...
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: luzik »

Gdybyś mi takie info podał miesiąc temu...Był wtedy po 39.99 o ile dobrze kumam http://deals.banggood.com/deals/edm/top ... &utmid=300 Dobra wiadomość tylko z poślizgiem :mrgreen:
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

39.99 to był "SnapUp" po 20 szt. dziennie ze specjalną dedykacją dla ruskich botów...
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

UNI-T UT210E Digital Auto Range 2000Counts True RMS Clamp Multimeter Clamp Meter Ammeter Voltmeter Resistance Frequency Capacitance Temperature Tester

28$

kupon jak nazwa modelu

http://www.banggood.com/UNI-T-UT210E-Au ... 27721.html

Obrazek
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Z ciekawości wklepałem kod, ale u mnie pojawia się komunikat "This coupon is not available for wholesale order."
Dodam, że mam w koszyku 1 sztukę i nic ponadto.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
aslpg
Posty: 79
Rejestracja: piątek 24 sty 2014, 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aslpg »

Kupon działa tylko z listą zakupu grupowego z BLF.
http://budgetlightforum.com/node/42364
grigo
Posty: 23
Rejestracja: środa 07 paź 2015, 13:10
Lokalizacja: Kraków

Post autor: grigo »

W Lidlu od dzisiaj jest w promocji ładowarka do akumulatorów samochodowych czy moto. Koszt 65zł. Na elektrodzie chwalą jakość wykonania. Kupiłem jedną sztukę i wydaje mi się że to dobry deal.
Taka jak tutaj
http://www.autowcentrum.pl/blog/post/pr ... alku,4845/
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Czego to ludzie teraz nie wymyślą. Kieszonkowy prostownik...
Mój prostownik jest wielkości mikrofalówki, wykonany z blachy, waży ok. 5 kilo, jest wyposażony w amperomierz, oraz gajgę do ustawiania prądu wykonaną z ruskiej "kości słoniowej" takiej w kolorze protezy. Z tyłu ma tabliczkę znamionową wybitą w cyrylicy, ale co najważniejsze- nigdy mnie nie zawiódł. :mrgreen:
arkus
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 04 sie 2013, 15:43
Lokalizacja: kieleckie

Post autor: arkus »

Ten deal jest dobry dla sprawnych akumulatorów, których dopadło rozładowanie w granicach przewidywanych przez producenta.
Wszelkie inne przypadki przez ten prostownik zostaną wykryte jako uszkodzenie i podjęcie próby ładowania może okazać się niemożliwe.
Najprostszy prostownik 12V/20A po 15min i auto uruchomione.
Lidlowy, porażka, po godzinie nie dał rady.
Mógłbym o tym prostowniku jeszcze z 3 razy tyle napisać, żeby go nie kupić.
pzdr
a
No dobra, napiszę jego wady:
Po chwilowym zaniku napięcia zasilającego wchodzi w stan stand bay,
Po podłączeniu, a nie włączeniu ładowania rozładował aku - efekt rozkodowanie kluczyków z autoalarmu.
Jeśli napięcie akumulatora po głębokim rozładowaniu nie mieści się w granicach (programu) -nie ma ładowania aku.
Zasiarczone aku szybko osiągają napięcie 14,7V i wtedy prostownik wyłącza lądowanie nie naładowanego akumulatora przechodząc w tryb nie wiadomo jaki.
Jakbym chciał np zasilić żarówkę 12V , to się nie da.
Największa wada, to klawiatura po roku praktycznie przestaje działać.
Nie sprawdzałem , ale prawdopodobnie przy -20st elektronika zawodzi, a wtedy jest najbardziej potrzebna.
Marcin S.
Posty: 435
Rejestracja: piątek 12 wrz 2008, 10:11

Post autor: Marcin S. »

arkus, bez przesady :) Używam podobnego prostownika od kilku lat. Wiadomo, że nie podniesie padłego aku i że nie użyjesz go jako podkładki pod samochód zjeżdżający z pochyłości. Ale moje akumulatory utrzymuje w dobrej formie. Np. zimowe podładowywanie aku skutera, ładowanie aku do generatora awaryjnego itd. I do tego celu go używam.

Każdy prostownik podpięty i nie włączony rozładuje Ci akumulator. Żarówki zasila się zasilaczami. Rozładowanie poza zaprogramowane napięcia - i tak taki akumulator nadaje się w 99 przypadkach na 100 na złom. A klawiatura - wymieniłem microswitch i działa...

Pozdrawiam
M.
zxcvb
Posty: 160
Rejestracja: sobota 07 wrz 2013, 20:36
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zxcvb »

Marcin S. pisze:Każdy prostownik podpięty i nie włączony rozładuje Ci akumulator.
Hmm, nie miałem takich problemów z "prostownikiem" (to błędna nazwa, bo właśnie jest to zasilacz/ładowarka) transformatorowym. Tak samo jest z ładowarkami modelarskimi. W cenie tej zabawki można mieć dobrą używaną ładowarkę modelarską.
Marcin S. pisze:Żarówki zasila się zasilaczami.
Ale im mniej gratów, tym lepiej.
Marcin S. pisze:Rozładowanie poza zaprogramowane napięcia - i tak taki akumulator nadaje się w 99 przypadkach na 100 na złom.
Racja, ale ten jeden raz, zaraz po próbie naładowania, uruchomisz silnik i masz szansę dojechać do pracy albo kupić nową baterię.
Marcin S. pisze:A klawiatura - wymieniłem microswitch i działa...
Czyli badziew.
michalqqr
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 16:23
Lokalizacja: OP

Post autor: michalqqr »

Ja też posiadam, używałem może ze dwa razy, ale jest mobilny i zawsze jeździ w samochodzie łącznie z kablami rozruchowymi, kiedyś się może przydać, a dostęp do 230 gdzieś się znajdzie.
grigo
Posty: 23
Rejestracja: środa 07 paź 2015, 13:10
Lokalizacja: Kraków

Post autor: grigo »

Mi się taka miniaturyzacja podoba. Kupiłem głównie do ładowania aku w quadzie dzieciaków. Podłączam na całą noc i ładuje małym prądem cały czas mierząc poziom naładowania. Sam określa kiedy akumulator jest w pełni naładowany więc nie przeładuje małego akumulatorka. Maksymalny prąd ładowania 3,8A to niewiele ale jak chcę podładować aku w samochodzie który więcej stoi niż jeździ to jest jak znalazł. Z tego co czytałam to podnosi akumulatory rozładowane do ok. 6,5V czyli trupy.
Wyłącznik sypał się w poprzedniej wersji (bez wyświetlacza), może w nowej poprawili :) . Jeśli nie to mam 3 lata gwarancji lub można niskim kosztem wymienić.
Koszt 65zł jest śmieszny w porównaniu np. ładowarki Ctek za 250 która będzie miała podobne "wady i zalety".
Na moje potrzeby jak znalazł.
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

Mi ten prostownik z Lidla na początku nie działał przy rozładowanych akumulatorach, a teraz po ostatnich mrozach (chciałem podładować akumulator i nie działa całkowicie - nie ładuje). W moim przekonaniu taka sobie okazja :mrgreen: , bliźniaczy z Aldiego działa do tej pory.
Ostatnio zmieniony piątek 15 sty 2016, 12:48 przez swimfan, łącznie zmieniany 1 raz.
grigo
Posty: 23
Rejestracja: środa 07 paź 2015, 13:10
Lokalizacja: Kraków

Post autor: grigo »

No cóż ja swojego nie oddaje. Zachowam tylko paragon. W opisie jest 3 lata gwarancji, później niech sobie pada.
andriu2233
Posty: 179
Rejestracja: sobota 07 lut 2015, 18:07
Lokalizacja: radomsko

Post autor: andriu2233 »

Kupiłem jakieś 3 lata temu ten "prostownik" z lidla. Wcześniej wykosztowałem się na "prostownik" BOSCHa, który dałem ojcu. Co się okazało: wygląd i parametry oraz funkcje są w obu prostownikach identyczne. Bosch ma trochę grubsze przewody, ale mikrostyk po około 4 latach użytkowania zaczyna szwankować. Jakbym miał dać jeszcze raz za Boscha około 250zł, a za lidla 65zł, a różnicy za bardzo nie widzę. To sami wiecie co bym kupił :)
Zablokowany