Polerowanie reflektora

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Argennto
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 01 gru 2015, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Polerowanie reflektora

Post autor: Argennto »

Witam,
Podczas czyszczenia reflektora bardzo miękka szmatką od wewnątrz pojawiły się mikroryski po całości. Kupiłem już nowy, ale zastanawiam się czy jest możliwość przywrócenia go do stanu idealnego (idealne lustro)? Reflektor w całości wykonany z aluminium. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Zarysowałeś powłokę, nie wypolerujesz jej, jedynie zedrzesz do końca i będziesz polerował gołe aluminium. Przywrócić można nakładając nową powłokę, ale jest to nie opłacalne (zazwyczaj)
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 976
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Dlatego reflektora nie ma co ruszać, ponieważ powszechnie wiadomo "lepsze jest gorszego wrogiem".
jaromas
Posty: 63
Rejestracja: piątek 06 sty 2012, 23:46
Lokalizacja: Wro

Post autor: jaromas »

Ebola pisze: "lepsze jest gorszego wrogiem".
Chyba lepsze jest wrogiem dobrego;)
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Jak chcesz nanieść powłokę od nowa, to uśmiechnij się do kogoś z zakładu co regeneruje reflektory samochodowe.
Mnie taka przyjemność za reflektor po zalaniu przez wodę morską kosztowała "miłe słowo i soczek do popicia"
Efekt lepszy niż oryginalny refek :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 976
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

jaromas, Masz rację, pisałem będąc myślami gdzieś bardzo daleko :mrgreen:
ODPOWIEDZ