Olight i2/ ITP A2

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Dolby
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 13:05
Lokalizacja: Wałbrzych

Olight i2/ ITP A2

Post autor: Dolby »

Panie i Panowie, problem jest.
Chce wymienić swojego Tanka przy kluczach na coś z baterią AA.
Powód prozaiczny, lepiej świeci, dłużej działa. Dość często korzystam ze swojego latarko breloczka więc chciałbym coś lepszego. Swego czasu miałem własnie ITP A2 i była rewelacyjna. Zachciało mi się teraz wymiany, a tu okazuje się, że nigdzie tego ustrojstwa kupić nie można. Chciałbym coś właśnie pod AA, więc CR123 odpada. Miałem S10 i owszem, latarka pierwsza klasa, ale ta bateria dobijająca. Drogie to to i nigdzie kupić nie można.
U Chińczyków na Fasttechu nic ciekawego nie znalazłem. Znaczy nic co by się do kluczy nadawało.

Jakieś pomysły, gdzie ją dorwać? Albo choć czym zamienić? Warunek taki, że musi nadawać się do kluczy i nie być Zebrą :) Chodzi o cenę a nie kolor :P
revolta
Posty: 16
Rejestracja: środa 06 sty 2016, 22:27
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: revolta »

Moze fenix E12 jezeli na AA

Ja uzywam do kluczy led lenser A3 ale to na AAA na moje potrzeby starcza ( przy kluczach)
Ostatnio zmieniony czwartek 07 sty 2016, 19:16 przez revolta, łącznie zmieniany 1 raz.
-------------------------------

Jacek
Dolby
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 13:05
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Dolby »

Ten E12 to trochu za duży na brelok.
Jeszcze w rozsądnym rozmiarze jest Nitecore Sens ale delikatnie za droga jak na brelok o który nie mam zamiaru dbać.
revolta
Posty: 16
Rejestracja: środa 06 sty 2016, 22:27
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: revolta »

Nitecore Sens 81 mm ,głowica 19,8mm , tuba 17,5mm
Fenix E12 90 mm , całosc 19 mm

Tak to wyglada
Ostatnio zmieniony czwartek 07 sty 2016, 19:17 przez revolta, łącznie zmieniany 1 raz.
-------------------------------

Jacek
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Ja osobiście do kluczy preferuję Tanka na AAA, ale jeśli miałbym wybierać coś na AA to brałbym pod uwagę te trzy:
Tank007 TK-566
Solarstorm SC01
Skilhunt DS15
Z naciskiem na pozycję nr 2. :mrgreen:
Awatar użytkownika
tty5150
Posty: 895
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 02:28
Lokalizacja: Sand City

Post autor: tty5150 »

Nitecore T5s http://flashlight.nitecore.com/product/t5s
Wprawdzie na AAA (dużo lepsze do kluczy) ale całkiem fajne. U mnie na razie w rezerwie, bo nadal cioram mojego Marataca na AAA - jak dla mnie prawie ideał w małych latarkach. Lubie mieć tryb moon w takich maleństwach.

http://www.countycomm.com/aaati.html Moje rev 1 może zamienię kiedyś na takie cudeńko....
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

Z mniejszych Acebeam L10.

A najmniejsza na rynku to chyba DQG, zaledwie 67mm:
http://www.banggood.com/DQG-CREE-XP-G2- ... 70068.html

Miałem i super lampka, naprawdę sporo lumenów jak z takiego malucha. Tylko niestety strasznie ciężka, bo to stalówka.. Szkoda że nie ma wersji aluminiowej :sad:
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Stalówka ma tą zaletę, że się nie obija na niej anoda przy kluczach.
Dolby
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 13:05
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Dolby »

piciex - dzięki wielkie za liny, niestety one bardziej na edc się nadadzą niż do kluczy. Miałem w rękach takiego Tanka. Dużo za duże :)

revolta - To albo ten centymetr robi taką różnicę albo ten Nitecore też jest za duży :)

Obrazek

Nie wyobrażam sobie tego przy kluczach nosić :)

tty5150 - Ten Maratac jest zajebisty szczególnie w miedzi. Ale, gdyby to było w złotówkach... :)
maba - Acebeam to jest właśnie coś czego szukam szkoda tylko kurcze, że klipsa nie dali bo czasem się przydaje. Tego DQG też obczajałem i tak kombinowałem czy w wersji 18650 by nie podszedł ale jednak brak ochrony trochę boli w latarce, której to nie doładowujemy codziennie.

Najbardziej mnie martwi, że Olight nie kontynuował swojej serii i2, tak jak to robi z i3...
revolta
Posty: 16
Rejestracja: środa 06 sty 2016, 22:27
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: revolta »

Ona jest mała , ,,,,, ale do kluczy za duża :mrgreen:
Ostatnio zmieniony piątek 08 sty 2016, 17:11 przez revolta, łącznie zmieniany 1 raz.
-------------------------------

Jacek
ICE1979
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek 28 wrz 2015, 01:31
Lokalizacja: chicago

Post autor: ICE1979 »

Sam zastanawiam sie czy nie kupic ThruNite Ti3 i przyczepic do kluczy, tylko nie wiem jak ona swieci. Widzial ktos jak to male cudo dziala?
Ostatnio zmieniony niedziela 24 sty 2016, 00:33 przez ICE1979, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ