Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
Jacek318
Posty: 684
Rejestracja: środa 19 gru 2012, 21:39
Lokalizacja: Haga

Post autor: Jacek318 »

Matthi pisze:Poza tym obsługa jest na prawdę dobra i idzie cholernie na rękę
:ok: :ok:

Zgadza się. Napisałem do nich czy nie mógł bym dokupić czegoś pomimo tego że już był processing. Bez problemu, dostałem email z prośbą o dopłatę a na drugi dzień wysłali paczkę.

Np. z GB by to nie przeszło. Pisałem do nich w podobnej sprawie i nie było takiej opcji.
Awatar użytkownika
Doctore
Posty: 627
Rejestracja: sobota 18 sty 2014, 17:17
Lokalizacja: Malbork

Post autor: Doctore »

Ja gromiłem ostatnio na BG że chcą zdjęcia tego co nie przyszło lub filmik pokazujący niedziałający produkt.
Niedawno wykminiłem że w tym pierwszym przypadku wystarczy skopiować zdjęcie produktu z ich własnej strony i dodać do załącznika w zgłoszeniu, normalnie bez gadania się od razy pytali gdzie słać hajsy :mrgreen:
Więc zapewne jeśli np. nitecore tube przyjdzie kaput to dajesz im link do ich własnej recenzji z YT i też powinno być git :twisted:
Wychodzi na to że chinka przyjmująca zgłoszenia musi koniecznie wstawić w jakąś rubrykę zdjęcie/link do filmiku by mogła przyjąć zgłoszenie, a co tam jest dokładnie pokazane to nikt nie patrzy :roll:
NIE BOJĘ SIĘ GDY ŚWIATŁO ZNIKA, BO MAM LATARKĘ NA OGNIWACH PANASONIC' A
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

Mam pytanie czy dla wysyłek do Polski jest różnica (w czasie dostawie itp), jeżeli są różne opcje do wyboru wysyłki z CN Warehouse, US Warehose, UK Warehouse. Teoretycznie czym bliżej tym szybciej.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Zgadza im bliżet tym szybciej, ale zmieniając magazyny zmienia się też cena produktu.
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

US do Polski nie śle. UK swego czasu wychodziło dłużej niż z CN (3-4 tyg z UK, 2 tyg z CN). Obecnie CN mi się wlecze.
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

Ok super dzięki, jeżeli śle z magazynu z UK to jak to wygląda z ewentualnym cłem ( z góry naliczają czy co :roll: ).
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Wtedy nie ma cła (ale ceny towaru przeważnie są wyższe niż z CN).
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Czasem z magazynu EU może być taniej niż Chin gdy wybieramy rejestrowaną przesyłkę. Z Chin tracking kosztuje ok $1.5. Z magazynu EU bywa nawet i za kilka centów.
rafiak
Posty: 78
Rejestracja: poniedziałek 16 gru 2013, 20:01
Lokalizacja: Łódzkie

Post autor: rafiak »

Zamówienie 27.11 a dzisiaj paczuszka u mnie. Szybko się wyrobili. Zamówiłem 5 (komplet) płytek protorypowych 9X15 cm, każda była zapakowana w osobną strunówkę :shock:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Roni11
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 19 sty 2014, 00:31
Lokalizacja: ~Łódź

Post autor: Roni11 »

Panowie, mam pytanko.
Zawsze bierzecie tracking czy tylko przy droższych rzeczach?
Ogólnie ma to jakiś sens?
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Gdzieś od pół roku w ogóle nie biorę trackingu. Stwierdziłem, że nie ma to sensu bo paczki przychodzą równie szybko. Do droższych rzeczy BG sam dodaje tracking gratis.
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Ja do pierdółek nie biorę trakingu, jak na czymś mi bardziej zależy albo trochę kosztuje wtedy tak. Nic mi nigdy nie zaginęło choć teraz czekam na przesyłkę nierejestrowaną już 46 dni, BG mi napisali żebym sprawdził na poczcie czy się tam nie wala i dał im znać.
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Ostatnio zawsze biorę tracking. Tylko nie kupuję tam najtańszych pierdół tylko bliżej $10 i więcej. Takie coś to na ebayu albo na ali.
Przy rzeczach większych objętościowo też biorę tracking żeby nie trzeba było chodzić na pocztę. :P
mathew
Posty: 43
Rejestracja: sobota 03 paź 2015, 08:52
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: mathew »

Na BG jest teraz świąteczna loteria, codziennie dostaje się po 3 losy. Można wygrać jakieś przedmioty, zniżki lub punkty BG. Ja osobiście trafiałem tylko na punkty, ale uzbierałem ich ponad 1000 i odebrałem za to kod zniżkowy 5$ przy zakupach za co najmniej 10$. Kupiłem convoya s2+ z tą zniżką za 45zł, wysyłany z europejskiego magazynu, paczką rejestrowaną, chyba dobra cena? :)
anduril
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 12:40
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: anduril »

mathew pisze:Na BG jest teraz świąteczna loteria, codziennie dostaje się po 3 losy. Można wygrać jakieś przedmioty, zniżki lub punkty BG. Ja osobiście trafiałem tylko na punkty, ale uzbierałem ich ponad 1000 i odebrałem za to kod zniżkowy 5$ przy zakupach za co najmniej 10$. Kupiłem convoya s2+ z tą zniżką za 45zł, wysyłany z europejskiego magazynu, paczką rejestrowaną, chyba dobra cena? :)
Na Convoy'e są i tak dobre kupony (6a3b61 -24% na niebieskiego S2+), więc może szkoda ;)

Dzięki za info o loterii!
ODPOWIEDZ