GearBest - opinie

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Dostałem dziś szwedzką pocztą 2 przesyłki z ogniwami o których pisałem z 2-3 tyg temu w tym temacie. O dziwo tracking się urywa po wylocie z Chin.
Ogniwa ładuję do testów ale wyglądają na pojemne ;)
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

vin324pl pisze:Nie mam parcia na czas, ile zwyczajowo dajecie dni żeby zglosic spór na PayPal?
maba pisze:Ja założyłem spór po 34 dniach, roszczenie kilka dni później, PP właśnie zwrócił kasę po dwóch tygodniach.
Teraz założyłem drugie roszczenie po 45 dniach :wink:
Kanghoy
Posty: 282
Rejestracja: piątek 30 paź 2015, 18:18
Lokalizacja: Andrychow

Post autor: Kanghoy »

Macie zdrowie, jak teraz czytam ten temat to żałuję, że tam zamówiłem, a tu ludzie zamawiają dalej nawet jak problemy mieli wcześniej ;). No ale nic to, jak już pozamawiałem, to trzeba teraz swoje odcierpieć, może będzie dobrze ;). H02 ponoć wysłany jest, oby dojechał ale na S15R to nie wiem czy się kiedyś doczekam na wysyłkę nawet ;).
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1612
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Może każdy ma nadzieję, że to tylko chwilowe problemy? Od końcówki 2014 kupiłem z tego sklepu towar za łącznie ponad 1000zł i nie miałem z nimi większych problemów. Wygląda to tak jakby mieli jakieś braki w kadrach, albo sklep zyskał ostatnio na popularności i po prostu nie ogarnęli tego.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Tak, ostatnio sklep ma rozgłos, to się zgadza. Ponoć "nie ważne jak o tobie mówią, ważne by mówili".
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1612
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

No tak, tylko kto by kupował w sklepie po przeczytaniu takich opinii. :razz: Ja sam ostatnie zamówienie złożyłem bez nastawiania się na to, że ją otrzymam, i tylko po to, żeby spróbować wyciągnąć 7 dolców które miałem u nich w formie punktów.
Kafar
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 07 paź 2013, 09:33
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Kafar »

Na BLF w podobnym temacie ktoś napisał, że przenoszą się do większego magazynu i przez to teraz mają problemy z wysyłkami... Ile w tym prawdy?! ;)

Ja w tej chwili się nie mogę wypowiedzieć za bardzo na temat dostawy...bo sam nie wiem co tak naprawdę przyszło mi do domu, jestem od 2 miesięcy za granicą, a paczki cały czas jakieś przychodzą.
Za tydzień jadę na urlop i wtedy wszystko posprawdzam i sam się wypowiem na ten temat, ale z paczek które zamawiam ze śledzeniem, wszystkie wyszły, niektóre już w PL, inne jeszcze w NL.
mychu
Posty: 1
Rejestracja: piątek 06 lis 2015, 19:29
Lokalizacja: Brzeszcze

Post autor: mychu »

Witam.
Zamówiłem u nich telefon 3 października, dalej nawet go nie wysłali tlumaczą sie ze skończyły im się na magazynie. Co waszym zdaniem powinienem zrobic??, telefon zamówiony kartą. Skladać chargeback?
szakalaka
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 14 gru 2008, 04:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: szakalaka »

Mnie olali napisałem jeszcze jak była na forum ich przedstawicielka , nie zdążyła odpowiedzieć :(. Napisałem do nich do sklepu i nic olali , stracona kasa żadna ale fakt się liczy.
Lepsza mała pomoc , niż wielkie współczucie.
zieloczek100
Posty: 491
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 11:24
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: zieloczek100 »

Naszą byłą przedstawicielkę znajdziesz tutaj: http://knifedogs.com/forumdisplay.php?180-GearBest-com
Zarejestruj się i napisz do niej.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

A potem zacznij trollować, że paczek nie wysyłają. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Na telchinie też chyba jest przedstawiciel gearbest.
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
kris-krzysztof
Posty: 26
Rejestracja: sobota 03 sty 2009, 17:42
Lokalizacja: Borki

Post autor: kris-krzysztof »

Dużo negatywów zbiera sklep, ale dojechała zamówiona latarka.
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

pietros pisze:
vin324pl pisze:
Widać ogromne oszczędności na materiale, z którego jest wykonana. Jest lekka jak piórko. Ścianki cienkie, że już chyba cieńszych się nie dało zrobić. To był ostatni produkt Nitecore, jaki kupiłem.
Dzięki temu to jedna z najlepszych konstrukcji do biegania moim zdaniem
+1

Nawet na opakowaniu jest opis, że latarka ma bardzo kompaktowy rozmiar. W moim odczuciu jest to zaleta, tym bardziej, że latarka posiada ochronę przed przegrzaniem. Jak na razie, jest to najmniejsza latarka na 18650 z jaką miałem do czynienia. Gdyby nie brak magnesu w zakrętce (to chyba jakaś okrutna pomyłka inżynierów Nitecore), to po wymianie diody na trochę cieplejszą, byłaby w tej chwili u mnie jednym z podstawowych światełek.
Ja nie biegam i preferuję bardziej solidne konstrukcje.
Mam porównanie z Suwayman C20C i HC30 chowa się, jeżeli chodzi o wykonanie.
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
Awatar użytkownika
theman
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 06 gru 2012, 17:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: theman »

W centrum sporów PayPal trzeba pisać po angielsku? :)
ODPOWIEDZ