Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Manekinen co Ci zależy? Najwyżej będziesz miał dwie paczki. :wink:
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Dwie paczki ale nie wiadomo z czym. Sami chyba nie wiedzą. Zamówienie składałem przez email i prosiłem aby podzielili paczki, i wg strony z moimi zamówieniami paczki zostały podzielone źle. Kamera + zapasowa bateria miały być wysłane jedną paczką, a panel solarny drugą. Obydwie paczki idą przez Szwecję więc pewnie obie zawierają baterie. Napisali że doślą mi jeszcze raz SKU+SKU... sprawdzam co to, i okazało się że to kamera i bateria :shock: ... więc wygląda na to że w tej "działającej" paczce jest sam panel - ale wtedy nie szła by przecież przez Szwecję. Na szczęście wczoraj po południu na tej "działającej" paczce wskoczyło WER Wawa więc jeśli listonosz zapuka w ciągu najbliższej godziny to będę wiedział co dostałem i co im odpisać, a jak nie to poczekam do poniedziałku. Chyba że faktycznie zapakowali mi panel razem z kamerą, to jeszcze tylko brakuje żeby zatrzymali mi to na celnym :neutral:
Awatar użytkownika
Uka
Posty: 437
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Uka »

Cze,
Czy banggood wysyła ogniwa do Polski bez problemu?
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Kupowałem ostatnio 18350 i obyło się bez niespodzianek. Tylko przygotuj się na minimum 2 tygodnie czekania.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

No i tak, w piątek dostałem paczkę z działającym śledzeniem ale nie poleconą - żadnego podpisu, na awizo było że zwykła przesyłka ale nie mieści się w skrzynce. Nie miała typowej naklejki dla urzędu celnego itd, zwykła paczka nadana ze szwecji, żadnego logo itd. W środku kamera i bateria. Dzisiaj dostałem paczkę w której nie działa tracking, polecona odebrana z podpisem. Na naklejce napisane że zawiera panel słoneczny i kamerę - w środku panel słoneczny. Pomimo tego że pisałem do BG co dostałem w piątkowej paczce, i tak postanowili mi coś wysłać, nie wiem do końca co, paczki nie ma w zamówieniach, dostałem tylko nr śledzenia. Co to będzie to się okaże. Ale poczta holenderska, czyli raczej bez ogniw. Koniec końców dostałem wszystko co zamawiałem, sami sobie zrobili zamieszanie :)

Uka, pocztą szwedzką, tak realnie 3 tygodnie i tracking bardzo ubogi.
Matixs
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek 15 wrz 2014, 14:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Matixs »

Dzisiaj po 9 dniach od nadania paczki pocztą Szwedzką wyskoczyło WER Warszawa, więc nie jest źle.

EDIT: Dzisiaj po 12 dniach doszedł do mnie tablet z BG.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Ale dziady, rozdzielili mi paczkę za 42$ na 4 mniejsze i żadna nie ma śledzenia.
hubertoz
Posty: 27
Rejestracja: środa 24 paź 2012, 10:12
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: hubertoz »

Mi w poniedziałek wyskoczyło WER, Warszawa a paczki do dziś nie ma. Zawsze była na drugi dzień a tu zonk.
matijas
Posty: 117
Rejestracja: czwartek 20 cze 2013, 09:44
Lokalizacja: Koło

Post autor: matijas »

Moja od 8 sierpnia miała WER Warszawa ale dziś poszła dalej. Dłużej w Polsce leży niż leci z Chin :(
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

Jest loteria na Banggood, za los płacimy punktami, ktoś z was coś zgarnął?
http://www.banggood.com/9thAnniversary?utmid=10
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Raz niby mi trafiło w kupon (na n-dziesiąt prób) - ten po lewej... tyle, że w zakładce anniversary coupons widzę magię:

Coupon Code Discount Minimun Spend Expired Date
#XYZ 0 0 Sep 30 2015

Kupon z rabatem zero przy minimum zero ;)

Edit: w sumie napisali:
"The discount of the "$99-9.9/199-19/299-29" coupon is showed as 0%. It is still available for the order."
Ostatnio zmieniony niedziela 23 sie 2015, 16:36 przez arekm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lumenoman
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2015, 19:29
Lokalizacja: Będzin

Post autor: lumenoman »

Ja po około 30 próbach nic :|
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Ja tam też nic nie trafiłem.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Ja dopiero teraz rozkminiłem że tam na dole jest to ustrojstwo do losowania. Myślałem że ciągle chodzi o te górne "grab now", codziennie raz klikałem i dostałem jeden 6%. A w tym dolnym ustrojstwie dostałem 2x5pkt. No dobra jutro spróbuje. Coś czuje że to niezła ściema żeby sie wypstrykać z punktów, bo 18 prób x 15 pkt to 270 pkt dziennie, czyli 2,7$, czyli 10zł. Chyba podziękuję.
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Ja zrobiłem pięć prób i opuściłem.
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
ODPOWIEDZ