Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
szakalaka
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 14 gru 2008, 04:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: szakalaka »

Wiem że 3 tydnie :mrgreen: to niewiele tylko że dwie pierdoły z pierwszej paczki już doszły a wartościowsze suweniry gdzieś błądzą :(
Kilka lat temu w dx czekałem nawet po 2-3 miesiące i to był standard lecz myślałem że coś się już poprawiło :)
Lepsza mała pomoc , niż wielkie współczucie.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Bo się poprawiło, teraz średnio tydzień dwa, no ale wiadomo, żeby nie było tak fajnie to w porywach do miesiąca czasem trzeba poczekać. Moje ostatnie duperelki bez śledzenia doszły w 13 dni. W drodze kolejne.
zieloczek100
Posty: 491
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 11:24
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: zieloczek100 »

Jest promocja na kilka przedmiotów na BG kupując za pomocą aplikacji mobilnej. Można "zgarnąć" np breloczek EDC do kluczy za 4 grosze ;)
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Tylko czy login/hasło do paypala zbiera ich aplikacja czy paypalowa? Ich aplikacji jakoś nie mogę zaufać.
zieloczek100
Posty: 491
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 11:24
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: zieloczek100 »

No cóż... nie mam aplikacji paypala a przekierowało mnie na ich stronę.
szakalaka
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 14 gru 2008, 04:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: szakalaka »

Obydwie przesyłeczki dzisiaj doszły :mrgreen:
Lepsza mała pomoc , niż wielkie współczucie.
arsene-lipun
Posty: 13
Rejestracja: środa 29 paź 2014, 11:04
Lokalizacja: WLP

Post autor: arsene-lipun »

A mnie już ten sklep pomalutku, zaczyna denerwować. 26,03 zakupiłem C8, S2+ i jeszcze trochę różnej drobnicy rowerowo latarkowej. Na dzień dobry podzieli to na trzy wysyłki. Oczywiście dwie puścili nie rejestrowane, ale to pikuś bo już przyszły. Tylko co mi pierdołach do latarek, skoro samych lampek jeszcze nawet nie wysłali. Na początku nie mieli płytki wyłącznika i czarnej S2+, więc zamówienie wisiało. Minął prawie miesiąc, więc zacząłem ich trochę poganiać, bo miało być dostępne 3-5dni. Teraz mi odpisali że nie mają C8, no rzesz do .... Chyba trzeba bedzie trzeba poszukać jakieś alternatywy.
neutrinus
Posty: 534
Rejestracja: piątek 09 wrz 2011, 16:16
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: neutrinus »

arsene-lipun pisze:A mnie już ten sklep pomalutku, zaczyna denerwować. 26,03 zakupiłem C8, S2+ i jeszcze trochę różnej drobnicy rowerowo latarkowej. Na dzień dobry podzieli to na trzy wysyłki. Oczywiście dwie puścili nie rejestrowane, ale to pikuś bo już przyszły. Tylko co mi pierdołach do latarek, skoro samych lampek jeszcze nawet nie wysłali. Na początku nie mieli płytki wyłącznika i czarnej S2+, więc zamówienie wisiało. Minął prawie miesiąc, więc zacząłem ich trochę poganiać, bo miało być dostępne 3-5dni. Teraz mi odpisali że nie mają C8, no rzesz do .... Chyba trzeba bedzie trzeba poszukać jakieś alternatywy.
Bo masz kolego złe podejście :)

Jak wisi CI zamówienie parę dni (czekając na coś) to prosisz o podzielenie. Jak nierejestrowana paczka nie dojdzie to paypal odda pieniądze.
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Banggood spisał się na medal.
* 11.04 kupno latareczek
* 13.04 wysłane: International Postal System jako list polecony ekonomiczny
* 20.04 w Polsce WER Warszawa
* 22.04 listonosz zapukał do drzwi
...cała operacja trwała 11 dni...nieźle... ;)
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Chyba się na mnie obrazili. Albo zmienili politykę, bo przestali publikować niewygodne komentarze i zdjęcia. Publikują tylko takie lekko nieprzychylne, by móc dopisać swoją odpowiedź "jaki to klient jest dla nas ważny", i to chyba nawet wrzucają je do innego wora do dokładnego sprawdzenia, bo zwykłe są publikowane kolejnej nocy, a te złe czasem wiszą po 2-3 dni zanim ujrzą światło dzienne. A te w których wytyka się wady produktu po prostu nie są publikowane, a wcześniej normalnie przechodziły.
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Wal dodatkowo w ich komentarzach ;-)
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Dziś przyszedł http://www.banggood.com/Non-Contact-IR- ... 76731.html zamówiony 14.04 wysłany 15.04. 9 dni przesyłka nierejestrowana :mrgreen:
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Zakupy na BG kosztują mnie coraz to więcej nerwów. Dziś, zamiast 12 ładowarek/PB, dostałem 13 COBów 10W (10 zimnych i 3 ciepłe). Pewnie całkowicie pomylili zamówienia, bo miałem 6 różnych pozycji na liście zakupów (6 różnych kolorów) a dostałem niejako 2.
Może ktoś z was przypadkiem dostał moje zamówienie ? :razz:
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Z ciekawostek. Zamówiłem z BG z magazynu UK 17/04, z magazynu w Chinach 19/04. Obie przesyłki bez trackingu - list zwykły.

UK wysłali z magazynu 18/04, CN 20/04.

Dotarły... obie 28/04 ! To już lepiej z Chin kupować niż z Europy - szybciej dociera heh.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Czytałem że przy wysyłce z UK paczki czasem nie mają trackingu, choć powinny. I przez to czasem w ogóle nie dochodzą.
ODPOWIEDZ