Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

A mi BG dziś zrobił psikusa i dostałem FX900 zamiast MX900 i na dodatek nie działającą :evil:
Zgłoszenie na @ już poszło, zobaczymy, jak tym razem rozwiążą problem (zazwyczaj pomyślnie dla mnie i to bez odpalania "straszenia" z PayPala).
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

ElSor pisze:A mi BG dziś zrobił psikusa i dostałem FX900 zamiast MX900 i na dodatek nie działającą :evil:
Zgłoszenie na @ już poszło, zobaczymy, jak tym razem rozwiążą problem (zazwyczaj pomyślnie dla mnie i to bez odpalania "straszenia" z PayPala).
Odpisali już coś?
Ja też zamówiłem MX900 i mam nadzieje że mi nie będą robić takich psikusów jak tobie.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Poprosili o nagranie filmiku ukazującego "niedziałanie" ale to dopiero dziś było. Filmik nagrałem wysłałem i czekam (mam nadzieję, że krócej niż na prośbę o filmik).
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

Ja zakupiłem M1 XML-2 T6-4C 8*AMC ale dostałem XML-2 U2-1A 6*AMC z 5 modami tylko(lutowanie nie pomogło) i w dodatku z dziwnie działającym(wyglądającym) włącznikiem i dostałem refund 10$ - w sumie bez żadnych sprzeczek.
PLUS dla nich
Ostatnio zmieniony piątek 27 lut 2015, 22:14 przez maro21, łącznie zmieniany 1 raz.
Ganzo G718B
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Mi raz przysłali C8 Z refem OP zamiast SMO.
Niby drobna pomyłka, no ale za konfiguracje z refem SMO i diodą XM-L2 T6 4C jest 2.5$ dopłaty.
Dodatkowo zdjęcie w opisie mają zerżnięte od Simona z Ali to byłem pewien że przyjdzie wersja z matową powłoką.
A tu "kumulancja" : Ref OP zamiast SMO, powłoka błyszcząca zamiast matowej, i driver ten z dziubkiem czyli 5 trybów i lutowanie gwiazdek nic nie pomaga.

Napisałem do nich tylko odnośnie refa to najpierw odpisali że nie rozumieją co jest nie tak.
Napisałem 2 wiadomość, a oni dalej że nie rozumieją o co mi chodzi i żebym zrobił zdjęcia które przedstawiają mój problem.
Dałem sobie spokój bo szkoda moich nerwów.

A z tymi zdjęciami to też jakaś żenada, mam kilka reflektorów do C8 i w każdej chwili mógł bym sobie zamienić na dowolny....
Wygląda to tak że utrudniają reklamacje licząc na to, że komuś nie będzie się chciało udowadniać swoich praw, robić zdjęć i filmików.
Awatar użytkownika
Gites
Posty: 47
Rejestracja: środa 11 lut 2015, 00:06
Lokalizacja: Sztokholm

Post autor: Gites »

Pierwsze zakupy u nich (2x host S2+) i już mi trochę podpadają. Zamówienie złożone 22 lutego wysłali dopiero 11 marca. Ok... niby mieli chiński nowy rok... ale aż do 11 marca?!? Od tej daty minimum 2 tygodnie będzie szło co oznacza że sumaryczny czas realizacji zamówienia to około 5 tygodni. Sporo kupuję u Chińczyków i chyba za bardzo się przyzwyczaiłem do terminu typu 3 tygodnie. Jeśli kiedykolwiek będę zamawiał jeszcze tego hosta to dopłacę tego dolca i zamówię od simona z aliexpress.
FreeMagenta
Posty: 402
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 02:06
Lokalizacja: Bulanda

Post autor: FreeMagenta »

Akumulatorki i pudełka na baterie (13 lutego) szły 10 dni od chwili zamówienia; latarka UV zamówiona tego samego dnia wysłana 6 marca, w trackingu od 12 - nie doszła do dziś, nie widać w polskim trackingu).
arkus
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 04 sie 2013, 15:43
Lokalizacja: kieleckie

Post autor: arkus »

FreeMagenta pisze: latarka UV zamówiona tego samego dnia wysłana 6 marca, w trackingu od 12 - nie doszła do dziś, nie widać w polskim trackingu).
Mam podobną sytuację.
Bardzo miła Anne odpowiedziała na reklamację, że wysyłka jest od 7 do 25 dni od daty złożenia zamówienia pomimo, że towar jest in stock
tyle w temacie
pzdr
a
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Gites, ja ostatnio dostałem przesyłkę nierejestrowaną w 6 dni, więc może nie będzie aż tak źle.
Awatar użytkownika
Gites
Posty: 47
Rejestracja: środa 11 lut 2015, 00:06
Lokalizacja: Sztokholm

Post autor: Gites »

arkus pisze: (...) wysyłka jest od 7 do 25 dni od daty złożenia zamówienia pomimo, że towar jest in stock
tyle w temacie
Dokładnie - tyle w temacie. Widać, że opóźnienie wysyłki hostów to nie odosobniony przypadek. Mamią ceną niższą o pół dolca niż gdzie indziej ale chyba nie warto tyle czekać.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Yyyy że jak? Że sie nie da? :zly:

Obrazek
Obrazek
FreeMagenta
Posty: 402
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 02:06
Lokalizacja: Bulanda

Post autor: FreeMagenta »

A chciałeś żeby Ci dopłacili? :D
szakalaka
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 14 gru 2008, 04:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: szakalaka »

Panowie zaczynać się już martwić ?
Pierwsze zakupy w Banggood i pierwsze zamówienie podzielili na 2 przesyłki jedna już doszła a druga :


Customer Name: Andrzej Nowak
Shipping Address: Andrzej Nowak, tu wymazałem
Shipping Method: Standard Shipping
Track Number: Untracked
Order Placed Date: 2015-03-22 13:44:51
warehouse: CN
Shipped Date: 2015-03-23 12:39:36


Drugie zamówienie po paru minutach i również do dziś nie ma

Customer Name: Andrzej Nowak
Shipping Address: Andrzej Nowak, tu wymazałem
Shipping Method: Standard Shipping
Track Number: Untracked
Order Placed Date: 2015-03-22 13:49:17
warehouse: CN
Shipped Date:2015-03-26 21:50:52

Łudzić się jeszcze ? czy już czekać na spór w PP

Andrzej
Lepsza mała pomoc , niż wielkie współczucie.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Ledwo 3 tygodnie dopiero minęły, przy zakupach w chinach to niewiele.
Teraz na spór paypal masz 180 dni.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ