Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

septius pisze::o
Napisem się zasugerowałem (znaczy dwójki brakiem) i opisem człeka pod produktem :oops:
Obrazek tutaj masz różnice między XM-L I XM-L2
Kielek
Posty: 261
Rejestracja: czwartek 21 sie 2014, 00:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielek »

septius pisze::o
Reasumując diodę mam ok i mały ubytek w soczewce. Zawracać Banggood'om głowę czy odpuścić?
Ja bym odpuścił. A o zdjęcia prosiłem bo właśnie taką pomyłkę podejrzewałem :)
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

michal1 pisze:Moim zdaniem nie warto, bo diodę masz ok. Zobacz jaki prąd płynie możesz zmienić podłoże na miedziane i dać pastę termo.
Mam tą latarkę w wersji 1405- http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t ... c&start=60 i wierz mi, że przy takim prądzie jaki tam fabrycznie idzie nie potrzeba za wiele pasty. :mrgreen:
Bez przeróbek się nie obędzie.
Ps. Mój ref też miał małą skazę, ale poza polem świecenia- na krawędzi.
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Ale Zbychur dostał inną wersję sterownika. Nie wiadomo ile A Chińczycy puścili... :twisted:
Awatar użytkownika
septius
Posty: 171
Rejestracja: piątek 21 wrz 2012, 14:27
Lokalizacja: już Gdynia...

Post autor: septius »

Z kolorem zielonym pod diodą to mi się na odwrót zakodowało. Dzięki za pomoc.
Odpuszczę tym razem chińczykom :cool: bo latarka jest naprawdę fajna.
Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Czy ktoś przeliczał płatność na banggood w PLN do płatności w USD kupionych w kantorze/PP?

Dzisiaj sprawdziłem i wyszło że BG oferuje niższą stawkę w PLN niż zakup USD w PP na 2,5% w ramach salda, może 1% narzucają a może nawet nie.

Stawka banggood w PLN jest jednak wyższa niż średni kurs PLN-USD co raczej nie powinno dziwić, a jak to wygląda z kantorami online?
Awatar użytkownika
Uka
Posty: 437
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Uka »

Czołem,
Wydaje mi się, że ceny w PLN podane są orientacyjnie, a w jakiej walucie byś nie płacił to obciążą cię w dolcach. W związku z tym ich kurs traci znacznie.
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Ceny w złotówkach na BG są wiążące.
Przy płaceniu konto w PP jest normalnie obciążane kwotą w złotówkach, a nie w innej walucie.
Kupowałem tak wiele razy i opłaca się to bardziej niż przelicznik PP.
Przelicznik w BG jest zbliżony do tego co oferują kantory.
Warto kupować u nich za złotówki.
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek 19 lut 2015, 20:53 przez PawelG., łącznie zmieniany 1 raz.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Kielek
Posty: 261
Rejestracja: czwartek 21 sie 2014, 00:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielek »

Uka pisze:Czołem,
Wydaje mi się, że ceny w PLN podane są orientacyjnie, a w jakiej walucie byś nie płacił to obciążą cię w dolcach. W związku z tym ich kurs traci znacznie.
Ściąga w złotówkach.
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Konkretnie to ściąga w tym co się na górze ustawi.

Od razu apel - piszcie do banggooda by dodali PLN na http://eu.banggood.com. Im więcej napisze tym może ruszą tyłek. Mi odpisali, że tak, dodadzą... ale póki co nie dodali.
Awatar użytkownika
tiuro
Posty: 312
Rejestracja: niedziela 11 sty 2015, 19:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tiuro »

Czy ta cena hosta Convoy S2 jest dobra? Tzn jest to teraz $6.99 (26PLN)?
http://www.banggood.com/Convoy-S2-Hard- ... 35467.html

Czy do tego hosta S2 będzie pasował stockowy driver oraz dioda z podłożem z S2+?
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Będzie wszystko pasować, pamiętaj tylko, że nie przełożysz całej piguły, bo w obu hostach jest inna.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Awatar użytkownika
tiuro
Posty: 312
Rejestracja: niedziela 11 sty 2015, 19:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tiuro »

PawelG. pisze:Będzie wszystko pasować, pamiętaj tylko, że nie przełożysz całej piguły, bo w obu hostach jest inna.
Jasne, dzięki. Mam niemodowaną S2+ więc zrobię zamianę, dokupię XM-L2 na Noctigon oraz driver i spróbuje coś samemu po raz pierwszy sklecić ;-)
dzik86
Posty: 22
Rejestracja: piątek 31 gru 2010, 13:57
Lokalizacja: szczecin

Post autor: dzik86 »

Witam,
kupiłem na BG i DX baterie litowo-jonowe, i tereaz mam pewne obawy czy ta przesyłka do mnie w ogóle przyjdzie, bo przeczytałem coś o nowych obostrzeniach, jeżeli chodzi o w/w towary, może mnie ktoś oświecić
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Masz nr nadania?
Aktualnie BG jakoś daje radę wysyłać ogniwa li-ion.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ