Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

ElSor pisze:https://www.banggood.com/?com=account&t=myCoupons mnie tutaj dodało kupon na 6% :p
U mnie jest tylko "You don't have any unused coupons, get one by exchanging your Banggood points below." A w zakładce Christmas Coupons mam całkiem pusto.
maciex93 pisze:Grałem, raz wypadł mi kupon na 8% na wszystko.
Ile to żre? 1 punkt na 1 zakręcenie? Ile razy musiałeś kręcić?
Też Ci teraz to nie działa? Czy tylko u mnie jest coś nie ten teges...
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Promo skończona.
Raz na dzień można było zakręcić 2 razy za free, potem za punkty zebrane na koncie.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Manekinen, odświeżyłem przed chwilą stronę, kliknąłem na "Free 6% ..." i dostałem kolejny kupon na 6% ważny do 20 stycznia. Pewnie to istotne ale adblocki itp mam wyłączone.
Awatar użytkownika
pegasus_sis
Posty: 963
Rejestracja: środa 25 sie 2010, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pegasus_sis »

"Please confirm you e-mail box first" :neutral:
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

ElSor, kliknąłem i poszło. Wczoraj adblock był wyłączony, ale działała wtyczka ghostery. Tym razem wyłączyłem obie i dodało mi kupon. Super, planuję większe zakupy więc jak znalazł :)

A co z kuponem 5% za zapisanie na liste mailingową? Zdaje się że nie korzystałem z tego jeszcze, jak długo ten kupon jest ważny po odebraniu?
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Też dostałem drugi kupon na 6%. Adblocka mam cały czas włączonego, ale chyba nic w tym sklepie nie blokuje. Jedynie w noscripcie musiałem wyłączyć blokowanie wszystkiego.

Znowu są dostępne http://www.banggood.com/AD548-High-Prec ... 32160.html
Od razu kupiłem jedną sztukę. ;)
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Hej, a może ktoś będzie coś brał z kategorii RC bo ponoć tylko tam obecnie działa kupon BESTBG (8%, ważny ponoć do końca roku). Bardzo ale to bardzo interesuje mnie czy da się skorzystać z niego dwa razy bo muszę jakoś podzielić duże zamówienie... wiadomo czemu.
rider
Posty: 61
Rejestracja: czwartek 25 mar 2010, 22:18
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: rider »

Dziś dotarła przesyłka i zamiast 3 x convoy c8 dostałem 3 x ultrafire c8 w pudełkach ze sku od convoy. Pod ledem piękna pustka i driver jakiś śmietnik, nawet tego dziadostwa nie odpalam.... ciekawe jak załatwią reklamację, wysyłał ktoś spowrotem coś do nich? Bo płacić za to więcej niż za leda mi się nie uśmiecha.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Ja robiłem u nich reklamację.
Nie wyrzucaj opakowania od całej przesyłki! Będą chciali zdjęcia wszystkiego razem z listem przewozowym.
Sprawa wyglądała tak, że trzeba się targować. Napierw chcieli mi dać punkty, więc ich wyśmiałem, potem jakiś kupon, potem 5$ zwrotu, potem 7$, kontakt był na dobrym poziomie (odpisywali na bieżąco), ale sprawa nadal nie była zadowalająco rozwiązana, a zbiżał się koniec okresu na założenie sporu na PayPalu. Nie ryzykując, założyłem spór, potem przekształciłem go w roszczenie o zrot kwoty za wadliwą część zamówienia. Komuś się coś pomyliło i zamiast 50zl oddali 200- za całe zamówienie. :-|
Niczego nie musiałem odsyłać.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Do FT odsyłałem kilka miechów temu przedmiot. Zapłaciłem ok 17zł za wysyłkę i napisałem, że jest to ok 5,25$ (chyba). Dostałem do wyboru rabat/zwrot na PP 5,25$. Przedmiot dostali i pytali czy wysłać ponownie dobry czy zwrócić $ na PP ale pomniejszoną o jakieś koszty i dostałem ok 12,5$ zamiast ok 13,2$. Zawsze też możesz ich PayPalem pogonić, bo jest formularz, gdzie podajesz, dokładny powód sporu.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Gdzieś mi się ostatnio obiło, że PayPal wprowadza nową usługę dormowego odesłania towaru, ale jeszcze tego nie studiowałem.
rider
Posty: 61
Rejestracja: czwartek 25 mar 2010, 22:18
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: rider »

opakowanie obfotografowałem i zachowałem, teraz tylko czekać na rozwój sytuacji, ciekawe ile UF wysłali zamiast convoy.... Jak wpisywaliście adres do wysyłki? Krzaczkami? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

piciex pisze:Nie wyrzucaj opakowania od całej przesyłki! Będą chciali zdjęcia wszystkiego razem z listem przewozowym.
U mnie chcieli, ale powiedziałem że nie mam i się obeszło. Obeszło się bez targowania, zrobili zwrot bez gadania, choć kwota mniejsza.
piciex pisze:Komuś się coś pomyliło i zamiast 50zl oddali 200- za całe zamówienie.
:shock: u mnie sie pomylili i dali za dużo 9zł ale nie 150 :shock:

A tak BTW, z początkiem lutego PP wprowadza 180 dni na spór. O darmowym zwrocie nic mi nie wiadomo.
ElSor pisze:dostałem ok 12,5$ zamiast ok 13,2$.
Oj tam pewnie cwaniaki wzięli poprawkę na rosnący kurs dolara, tak żeby wyszło Ci tyle samo co zapłaciłeś ale w PLN :razz:
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Znalazłem to o tych zwrotach z PayPal: https://www.paypal.pl/zwroty/warunki/
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Dziś przyszedł po 20 dniach od kupna Olight SR51 :mrgreen:

edit: Nie zaznaczyłem jaki koszyk wybrać 18650 czy 16340 i dostałem 2 :)
Ostatnio zmieniony wtorek 30 gru 2014, 14:56 przez kurdolf, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ