FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
kapuss
Posty: 35
Rejestracja: środa 23 lis 2011, 00:31
Lokalizacja: łomża

Post autor: kapuss »

Ładowarka solarna: https://www.fasttech.com/p/1423320
Paczki nie otrzymałem, w ciągu 10 dni mają mi oddać kasę na PayPal (świeża sprawa).
PS. Mam wielką nadzieję że jednak paczkę otrzymam :) Kiedyś....
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Feru
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek 09 wrz 2013, 15:39
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Feru »

Sprawa Malezyjska zakończona ;) 16 tyg po kasa zwrócona na jako kod, była opcja paypal ale nie chciało mi się czekać, poszło na nowe zakupy. Trochę trwało ale ok.
EDC X1
Convoy S2
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Dostałem sterowniki nanjg z FT i uwaga ciekawostka, są w nowej wersji tzn 105D.
Różnica to układ amc na spodzie i brak gwiazdek.
Kupiona wersja z 2 grupami trybów.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
donpablox
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: donpablox »

105D są też w nowym C8, tryby to 0,14A, 1,12A, 2,8A.
kapuss
Posty: 35
Rejestracja: środa 23 lis 2011, 00:31
Lokalizacja: łomża

Post autor: kapuss »

Dostałem info od FT że w przypadku dostarczenia towaru będę musiał zapłacić ponownie za towar. Sprawa kłopotliwa. Po 16 tygodniach oczekiwania może po prostu już nie chcę tej rzeczy lub kupiłem spoza FT.
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Zawsze możesz jej nie przyjąć i zostanie zwrócona do nadawcy.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

maciex93 pisze:Dostałem sterowniki nanjg z FT i uwaga ciekawostka, są w nowej wersji tzn 105D
Też je mam. Troszkę nieładnie z ich strony, że nie ma na stronie żadnej wzmianki o tym fakcie. Jedyny + tej zmiany, to znów lepsze przewody silikonowe, bo wcześniejsze były zwykłe. Może też zmiany wprowadzili, żeby utrudnić życie moderom używającym kondensatora jako pamięć ale ja nie widzę problemu, by dalej go stosować, tyle, że w innym miejscu, nawet widzę mały + jeśli chodzi o modowany sterownik z ATtinyx5, bo ciepło z padów AMCka pod spodem szybciej dotrze do procka.
szymski
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 17:16
Lokalizacja: W-w

Post autor: szymski »

Witam,
poradźcie mi proszę gdzie kupić latarkę Convoy s2+?
Zamówiłem ją na początku października w Fasttech i do dziś nie dotarła. Dostałem zwrot pieniędzy ale latarkę wciąż potrzebuję. W zamówieniu były ogniwa, nie wiem czy to miało jakieś znaczenie...
Czy próbować jeszcze raz z Fasttech czy może gdzie indziej? Tak naprawdę nie wiem czy jest jeszcze jakaś szansa, że poprzednie zamówienie dotrze, z Fasttech nie mam żadnej informacji, wszystko odbyło się poprzez PayPal.
Status przesyłki:
Number: RC339758660HK
Status: Transit
Destination: Poland
Origin: Hong Kong [CN]
2014-10-30 00:00 PL, The item ( RC339758660HK ) left Hong Kong for its destination on 8-Nov-2014

i od tego czasu nic. Ryzykować jeszcze raz z Fasttech?
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

szymski pisze:W zamówieniu były ogniwa, nie wiem czy to miało jakieś znaczenie...
Poszła przesyłką morską, albo lądem, dotrze za jakieś 2-3 miesiące.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
szymski
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 17:16
Lokalizacja: W-w

Post autor: szymski »

to pewna informacja? Teoretycznie mogę ją otrzymać? Jak powtórzę zamówienie bez ogniw to uwiną się szybciej? A tak swoją drogą to nie ma żadnej informacji, że nie wysyłają ogniw, albo że czas w takiej sytuacji jest wydłużony...
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Ogniwa Li-Ion już od dłuższego czasu nie są wysyłane drogą lotniczą.
Paczkę z dużym prawdopodobieństwem dostaniesz po dłuższym okresie oczekiwania.
Jak kupisz bez ogniw, to powinno pójść szybciej.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Kupiłeś ogniwa i dlatego tak długo to trwa ponieważ paczka płynie!
Sama latarka zostanie wysłana pocztą lotniczą i za 3 tyg będzie u Ciebie.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

kapuss pisze:Dostałem info od FT że w przypadku dostarczenia towaru będę musiał zapłacić ponownie za towar. Sprawa kłopotliwa. Po 16 tygodniach oczekiwania może po prostu już nie chcę tej rzeczy lub kupiłem spoza FT.
No ciekawe.
Ja walczyłem z nimi ticketami już 4 miesiące i po 22 tygodniach zwrócili za drobiazg niedostarczony jako gift certificate.
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Ponoć już wysyłają ogniwa pocztą lotniczą. Jest opcja TNT-PostNL European Registered Airmail, na jakimś forum o eszlugach pisali, że jest OK i przychodzą dość szybko.
ODPOWIEDZ