Oświetlenie tylne, Walle czy tani zamiennik z chin?

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Człowiek uczy się całe życie.
Np. na chyba najpopularniejszym u nas fasttechu - https://www.fasttech.com/p/1270801
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

O proszę :)
To jeszcze tylko ciekawi mnie jak to ładować, oczywiście nie mając ładowarki modelarskiej.
Taka zwykła do 18650 da radę ??
bzx
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 02 paź 2014, 21:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bzx »

fotorondo pisze: To jeszcze tylko ciekawi mnie jak to ładować, oczywiście nie mając ładowarki modelarskiej.
Taka zwykła do 18650 da radę ??
Dedykowana oczywiście jest na FT ;) (related item)

Ja kupuję normalne CR2032 za jakieś grosze na banggood, i wożę ze sobą parę sztuk w razie czego. Przedni sygnalizator też mam na ten sam typ baterii, bo nie zawsze Convoy'a będę woził, oraz oczywiście licznik jest prawie zawsze na CR2032. Jak znajdę zgrabną lampkę na 1xAAA to kupuję, póki co lampa za dwa dolce rządzi.
madkeinam pisze:Zasilanie jest OK, moja migała sobie radośnie ok. 10 godzin. Migała bo zdechła, po jakimś czasie zaczęła się sama wyłączać a potem już nawet nie chciała się włączyć. Druga taka działa od pół roku bez problemów.
Też miałem problem z pierwszą sztuką, wtedy jeszcze za $4, coś ze stykiem ale nie wnikałem. Potem wszedł "new dezink" za $2 z uchwytem który ustawia lampę w poziomie, i ta lampa świeci cacy.
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

No proszę, człowiek jednak uczy się całe życie a i tak głupi umiera.
Teraz zupełnie innaczej będę spoglądał na urządzenia zasilane 2025 i 2032.
Dzięki za oświecenie :)
ODPOWIEDZ