Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Oni to poprawiają od wieków i nie mogą poprawić. Niestety z https://new.banggood.com/ nie jest lepiej.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Przy okazji, może jest jakiś działający kupon w kategorii LED STRIP? Jakoś nic nie mogę znaleźć, a b185f7 można użyć tylko raz.... jak się okazało.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Też mi ich strona zamula.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Mi trochę przyśpieszył Banggood na OpenDNSach.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

To nie problem z DNSami. Oni używają tylko paru nazw, a te moment lokalny resolver jak i przeglądarka wrzuca w cache.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Już od dawna jadę na openDNS. U nich jest problem z wydajnością serwera, podejrzewam że mają niezoptymalizowany kod php, od groma ludzi jednocześnie wykonuje zapytania i przez to generowanie strony przez serwer zajmuje wieki. Wystarczy w miarę niezmienne elementy ładować z cache, a generować tylko te potrzebne. Niektóre skrypty można wykonywać po stronie klienta. Przerabiałem to u siebie tylko na milion razy mniejszą skalę :razz:

Jak pingowałem ich stronę to wychodziło mi 200ms, to raczej normalny czas, whois pokazuje że serwer jest w stanach zjednoczonych, ładny kawał drogi do nas :mrgreen:

To jak, jest jakiś działający kupon? Muszę dzisiaj oświetlenie zamówić...
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Banggood jakoś od dzisiaj inaczej wygląda i wydaje mi się, że sprawniej działa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

To jest nowa wersja którą chyba już wprowadzili oficjalnie, to jest to co wcześniej linkował arekm. A działa dobrze bo tak zawsze działa w godzinach przed popołudniowych, poczekaj do wieczora to się zacznie :evil:

Może teraz w końcu autologowanie będzie działało, bo na starej wersji przeglądarka za nic w świecie nie zapamiętywała loginu i hasła, i jak po pół godzinie sesja wygasła to musiałem ciągle je wklepywać. Teraz przeglądarka zapytała czy zapamiętać hasło.

Ale za to z podglądu zamówienia (w profilu) znikł link do wewnętrznego trackingu na flytexpress. Albo nie potrafię znaleźć.
Mikołaj
Posty: 42
Rejestracja: sobota 25 sty 2014, 21:10
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: Mikołaj »

Mam prośbę do kolegów.
Chciałbym aby ktoś dl mnie zamówił na Banggood latarkę Skilhunt H02
http://www.banggood.com/SKILHUNT-H02-Cr ... 28449.html
z kodem SKH02 kosztuje ok 135zł. Zapłacę ile będzie trzeba :)
Proszę pomóżcie.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Manekinen, Mimo wszystko jak na tą godzinę wydaję mi się, że trybi lepiej. U mnie Safari zawsze zapamiętywało hasło i login, ale nadal co pół godziny trzeba się przypomnieć :wink:
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Mikołaj, czemu nie założysz sobie konta na PayPal? Przecież to proste i darmowe. A jeśli ktoś za Ciebie zamówi coś na taką kwotę, i odpukać gdzieś ta paczka wsiąknie lub towar będzie inny/uszkodzony, to zacznie się szopka z reklamacjami i szukanie winnych.

piciex, faktycznie zamknąłem na pół godzinki, teraz klikam w link Mikołaja, i już jestem wylogowany i ceny w USD. Ehhhh.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Nie, nie, nie. Logout owszem, ale ceny to zawsze w złotówkach miałem i nadal mam- tego mi nigdy nie wyrzuca, nieważne czy jestem zalogowany, czy nie. Pokombinuj z ustawieniami przeglądarki.
Mikołaj
Posty: 42
Rejestracja: sobota 25 sty 2014, 21:10
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: Mikołaj »

Manekinen, chyba będę musiał, choć bronię się jak mogę.

[ Dodano: 23 Październik 2014, 20:01 ]
Głupie pytanie nowicjusza, czy na Banggood trzeba się logować aby coś kupić ?
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5041
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Coś niemożliwego.
Od ponad miesiąca miałem status przesyłki:
2014-09-26 01:11 乌鲁木齐国际, 波兰 - PL, 出口总包互封开拆, Opening
więc nieco wkurzony czekaniem założyłem wczoraj, przed pracą, spór na PayPalu (jakoś 43 dni od zamówienia). Wracam z pracy a tu:
2014-10-28 00:05 WER Warszawa, Item arrived
:o
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Mi dwie paczki z Urumuqi się pojawiły w Warszawie (po miesiącu). W tym jedna z ogniwami.

Co ciekawie na Chińskim trackingu (track-chinapost.com) brak aktualizacji po "Export Security/Customs Scan" (powinno być jeszcze, że przesłano do linii lotniczych).
ODPOWIEDZ