Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

84 km rowerem- Krzyżówka-Krynica Zdrój-Muszyna-Legnava-Medibrodie-Mniszek n/Popradem-Piwniczna-Rytro-Nowy Sącz-Kamionka Wielka :)

Bardzo polecam! Tylko nieliczne odcinki po drogach uczęszczanych, na Słowacji żywej duszy nie ma ;)
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Obrazek
9,8m do powierzchni. Bez butli, rzecz jasna.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Skończyłem pracę o 14.00, czyli po 8-miu godzinach,od nie pamietnych czasów i jestem już w domu, ciesze się jak dziecko, ale jakoś tak nieswojo się czuję, jakby była 10-ta przed południem. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Misiek_86
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 12 lip 2009, 15:44
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Misiek_86 »

Dla większości tutaj żadna radość, ale mi dziś udało się od podstaw złożyć dwie latarki :). Wiem jedno, będzie wolna kasa zamawiam kolejne części i składać będę :)
Awatar użytkownika
septius
Posty: 171
Rejestracja: piątek 21 wrz 2012, 14:27
Lokalizacja: już Gdynia...

Post autor: septius »

Skończyłem remont w mieszkaniu. 4,5 dnia mi w sumie zajęło (pomimo choroby w trakcie) odgruzowanie mieszkania, szpachla, malowanie ~50 metrowego mieszkania i ustawienie mebli na powrót. Muszę też podziękować mojemu Ojcu bo bez jego pomocy to raczej nie dałbym rady.
Jako amator w tej dziedzinie jestem bardzo z siebie zadowolony :mrgreen:
Pozdrawiam
Jacek
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Kiedyś też byłem dumny dopóki nie odpaliłem światełek (pierwsze brzegu z cree) w stronę sufitu... okazało się, że niezbyt równomiernie mi malowanie wyszło hehe ;-) [przy normalnym świetle nie bardzo było to widać]
Awatar użytkownika
septius
Posty: 171
Rejestracja: piątek 21 wrz 2012, 14:27
Lokalizacja: już Gdynia...

Post autor: septius »

Ojtam, fale Dunaju na suficie mają swoje walory estetyczne :mrgreen:
Aż takich cudów od siebie i mojej roboty nie wymagałem. Rodzina wybyła na kilka dni więc dużo czasu nie miałem. A i tak dumny jak paw jestem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nie zepsujesz mi tego :cool:
Pozdrawiam
Jacek
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Dla mnie wniosek z tego, że bez porządnej latarki nawet do malowania nie podchodź. Trzeba założyć wątek - "jakie latarki do malowania sufitu?" ;-))

W każdym razie gratulacje. Ja się nie mogę zmusić do kolejnego malowania, a wypadało by już ;)
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

Jak było biało to mogłem malować, ale jak córka zaczęła jakieś szachownice różnokolorowe wymyślać, a w salonie każda ściana w innym kolorze.
Tylko najgorzej jak druga połowa zechce zmieniać kolory. A już coś przebąkuje :)
Awatar użytkownika
lord_craven
Posty: 415
Rejestracja: środa 27 lut 2013, 12:32
Lokalizacja: Leżajsk

Post autor: lord_craven »

Jak to dobrze że moja druga połówka lubi sama malować :mrgreen:
Mactroniki: HLS-K1 mod by ElSor, EPIC HLS-NL3, BPM-2SL Walle.
SF L2P mod by Greg i FandyFire UV-S5 mod by Dariusz70
Mieciu
Posty: 455
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 19:34
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Mieciu »

uruchomiłem 4s3p 8700mAh :-)

Obrazek

Nic nie popsułem i zadziałało od pierwszego strzała. Przesortowałem ogniwa od kolegi Fon z tego forum i poukładałem względem pojemności i rezystancji wewnętrznej.
Dodam jeszcze, że całkowity koszt wyszedł 3x taniej niż w popularnym polskim sklepie z pakietami li-ion.
Gonza
Posty: 85
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 19:45
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Gonza »

arekm pisze:Dla mnie wniosek z tego, że bez porządnej latarki nawet do malowania nie podchodź. Trzeba założyć wątek - "jakie latarki do malowania sufitu?" ;-))
U mnie pierwsze zapalenie 150W metalohalogena pokazało co gdzie było szpachlowane itp., ojciec powiedział że mam to wyłączyć :smile:
Lampek
Posty: 375
Rejestracja: piątek 15 sty 2010, 23:38
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lampek »

Ja robiłem gładź na suficie pod halogen 200W i wyszło fajnie, a jak za parę dni przyszła dobra pogoda i wpadło słoneczko to musiałem się jeszcze narobić.
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

W suficie, 200W <boje się>
Robisz solarium czy jak?
Bo to już trochę ciepła odda.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Lampek
Posty: 375
Rejestracja: piątek 15 sty 2010, 23:38
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lampek »

Nie, halogen na statywie jako wskaźnik nierówności.
Zablokowany