FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
dsk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 15:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dsk »

j3sion, jak Twoja przesyłka? Dotarła na Wyspy już?
j3sion
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 00:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: j3sion »

@dsk dziś dostałem awizo z poczty polskiej o przesyłce nierejestrowanej która czeka na mnie na poczcie ze względu na gabaryty. Jutro się przekonam czy wszystko doszło. Na stronie 17track.net, poczty polskiej i malezyjskiej nadal tracking pokazuje, że paczka wysłana do HWDC. Więc coś im się chyba zawiesiło.
dsk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 15:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dsk »

Nierejestrowaną wysłali? Na jaką kwotę zamówienie? Daj znać, jak odbierzesz, bo jestem ciekaw co z tą moją Malezją będzie.
j3sion
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 00:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: j3sion »

Odebrałem paczkę z poczty. Z tego co mi powiedzieli musieli się walnąć na sortowni w Warszawie jak przekazywali paczkę dalej i pewnie myśleli że ten kod kreskowy to do wewnętrznego rejestru. Paczkę odebrałem na dowód bez żadnych podpisów. Mimo to paczka nadal wisi na stronie poczty polskiej i malezyjskiej jako wysłana do GB. Trochę to trwało ale wszystko doszło i nic nie zginęło.
dsk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 15:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dsk »

j3sion, dzięki. Spróbuję dowiedzieć się, co z moją przesyłką.

[ Dodano: 7 Luty 2014, 23:09 ]
W sumie moja jest ok. 4 dni za Twoją, więc może w przyszłym tygodniu dojdzie. Za kilka dnia minie dopiero miesiąc od zamówienia. :twisted:
kapuss
Posty: 35
Rejestracja: środa 23 lis 2011, 00:31
Lokalizacja: łomża

Post autor: kapuss »

Witam. Podzielę się moimi ostatnimi doświadczeniami z FastTechem. Podczas prac z nową latarką stwierdziłem że potrzebuję soczewki do xml, zamówiłem i zapłaciłem: koszt zakupu ok 3$. FastTech wysłał to paczką nierejestrowaną (bo taką przez nieuwagę wybrałem ;( ). Czekałem na paczkę ponad 2 miesiące. Paczka zaginęła (tak myślałem). Złożyłem reklamacje, reklamacja uwzględniona. Rabat w sklepie na w/w 3$. Kupiłem więc to co poprzednio + parę innych rzeczy. Wykorzystałem rabat, zapłaciłem i jak to jest w zwyczaju FastTech po 9 dniach otrzymałem paczkę..... ku mojemu zdziwieniu ze starym zamówieniem. Poczułem się jak oszust. Za kilka dni otrzymałem paczkę z nowym zamówieniem. Wakacje w Chinach się skończyły, czas wyjaśnić sytuację, coś czuję że będzie ciężko oddać im te 3$. Spróbuję. Pozdrawiam wszystkich maniaków "światełek".
dsk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 15:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dsk »

Nie powinieneś czuć się jak oszust. Zareklamowałeś dopiero po 2 miesiącach, czyli po terminie paypalowym 45 dni. Czekając tak długo, to Ty ryzykowałeś, że nie odzyskasz swoich 3 dolarów, ale postąpili w porządku.
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: luzik »

Latarka Convoy S8 w końcu dotarła do mnie dzisiaj :) Wędrowała od 22 grudnia 2013 ale ważne że jest i świeci !!!! To tylko 50 dni w trasie...
dsk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 15:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dsk »

Paczka wysłana przez Malaysia Post doszła w niecałe 4 tygodnie od informacji "shipped". Ostrzegam jednak, że przesyłka nie została potraktowana jako polecona po polskiej stronie, więc tracking się urywa na:
Item sent to HWDC TRANSITS ROYALMAIL GREATBRITAN, MPC PMIH (KLIA)
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: luzik »

dsk pisze:Paczka wysłana przez Malaysia Post doszła w niecałe 4 tygodnie od informacji "shipped". Ostrzegam jednak, że przesyłka nie została potraktowana jako polecona po polskiej stronie, więc tracking się urywa na:
Item sent to HWDC TRANSITS ROYALMAIL GREATBRITAN, MPC PMIH (KLIA)
Moja kolejna paczuszka z ogniwami tym razem jeszcze idzie ale podobnie jak u dsk
tracking się urywa na:
Item sent to HWDC TRANSITS ROYALMAIL GREATBRITAN, MPC PMIH (KLIA)
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

dsk pisze:więc tracking się urywa na:
Item sent to HWDC TRANSITS ROYALMAIL GREATBRITAN, MPC PMIH (KLIA)
Ile czasu minęło od urwania się trackingu do dostarczenia przesyłki? Też mi się urwał i tak czekam sobie...
dsk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 15:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dsk »

30.01.2014 9:14 się urwał
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Fasttech ma ostatnio straszną "rurę" z wysyłkami.
zamówione 06.02.2014 i jeszcze czeka na pakowanie
Dla porównania DX

2014-02-12 10:36:20 Full Shipment - Your order has been fully shipped.
2014-02-12 08:49:43 Order Processing - Order is being prepared for Shipment.
2014-02-12 00:22:18 Order Processing - Order is being processed.
2014-02-12 00:22:18 Payment Confirmed - Payment verified.
2014-02-12 00:22:09 Order Received - Order has been created, awaiting payment.
Gluter
Posty: 154
Rejestracja: poniedziałek 23 gru 2013, 15:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gluter »

Ostatnio anulowałem zamówienie na fasttechu, wybrałem zwrot na gift, złożyłem nowe, tym razem anulowałem na paypal i dostałem gifta, napisałem żeby oddali na paypal to nie chcą. Musiałem ich zmotywować do zwrotu i założyłem spór na paypal, i napisałem"omg just cancel gift code and return by paypal i made paypal dispute beacuse of your laziness i hope this will help you :)" zobaczymy co oni na to.
dsk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 15:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dsk »

Gluter, dlaczego złożyłeś 2 zamówienia i je anulowałeś?
ODPOWIEDZ