fotorondo pisze:marmez
To ja poproszę takie cóś do ver. 1,3
Cześć fotorondo, normalnie nie wiem, co mam napisać. To jakieś 15 minut pracy (albo mniej) w edytorze tekstu, akurat nie mam ochoty tego robić, bo do niczego mi się to nie przyda, ponieważ tego sterownika nie mam. Polecam LibreOffice, bo darmowy i opensource.
fotorondo pisze:marmez
To ja poproszę takie cóś do ver. 1,3
Cześć fotorondo, normalnie nie wiem, co mam napisać. To jakieś 15 minut pracy (albo mniej) w edytorze tekstu, akurat nie mam ochoty tego robić, bo do niczego mi się to nie przyda, ponieważ tego sterownika nie mam. Polecam LibreOffice, bo darmowy i opensource.
Pozdrawiam marmez
Ja się w niedziele urodziLem, lenia w d... mam więc od urodzenia.
I mam!
Greg wymienił mi stary (też jego) sterownik nie-programowalny przez użytkownika na wersję extended. Kilka minut zabawy i klikania i już wszystko "rozgryzione" co i jak działa i latara ustawiona tak jak chcę
Sąsiad się skusił na nieco prostszą w obsłudze z driverem standard.
Do tego X2 dla żonki do torebki - takie małe a tyle światełka!
Ja ostatnio zamówiłem L2P ze sterownikiem extended, bardzo mi pasuje duża ilość trybów i 3 profile Nic się nie zacina, rozgryzienie działania zajęło mi kilkanaście minut, wszystko opanowane, łatwe przełączanie,
Polecam
"SolarForce L2P extended" Grega
Choroba światełkowa się rozwija
Nie wiem czy jest jakaś lista życzeń do kolejnej wersji sterownika Extended, jeżeli tak, to ja bym chciał mieć więcej profili do zapisywania. Są 3, a conajmniej jednego mi brakuje
Celował bym w 5 profili
Nie powinno to przeszkadzać osobom, które potrzebują mniej. Profile wybiera się łatwo, nie da się pomylić w który się wchodzi, tak, że nie zmniejszało by to użyteczności.
Jeszcze pomysł w sterowniku Bociana z możliwością obniżania progu ochrony temperaturowej też by mi się przydał w tym
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Aktualnie udostępniłem kolejną wersję drivera podstawowego, czyli standard v1.4. Względem poprzedniej została wzbogacona o opcję stroboskopu rowerowego ~3Hz o wybieranej mocy oraz taktycznego, agresywnego 16Hz 100% mocy.
Konieczne było przepisanie części kodu w assemblerze z racji braku miejsca w skromnej pamięci ATtiny13A (1kB).
Dzieki za odpowiedzi,
Tak domyslalem sie z opisu. Po prostu troche trudno bylo mi sobie wobrazic ze funkcja strobo (bez kompleksowej uslugi) nie jest mozliwa jako jeden z zwyczajnych trybow. Przyzam ze raczej, ze nie rozumien sensu ukrytych trybow.
Wydaje mi ze wlasnie sterownik standard - tj do prosztyszch zastosowan powinen miec zwyczajny rowerowy trobo (tj. na przykald 3-4Hz przy 40%) jako podstawawa funcje.
(Skomplikuje to nieznacznie moje zamowienie)
Ale przyznam sie, ze nie mam doswiadczenia w podobnych sterownikach moze jakis sens unika mi, po za tym nie potrzebuje wszystkiego rozumiec .
Przy okazji , Greg, gratuluje nowej wersji 1.4 i przeprogramowania w Asemblerze
Co do sterownika extended to zadzam sie zupelnie ze ta wersja ma kompleksowa obsluge strobo, chyba na razie bez konkurencji. Np funkcje wyboru czestoliwosci
ktore wydaja mi sie bardzo praktyczne jezeli juz ktos potrzebuje strobo. I potrzebujac latarki ze strobo wybieram sterwonik extended.
Ostatnio zmieniony wtorek 11 lut 2014, 06:03 przez Piotrix, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotrix pisze: Wydaje mi ze wlasnie sterownik standard - tj do prosztyszch zastosowan powinen miec zwyczajny rowerowy trobo (tj. na przykald 3-4Hz przy 40%) jako podstawawa funcje.
Za taki mocny stroboskop na rowerze, to powinni latarkę zabierać rowerzyście. Takie jest moje zdanie, bo okropnie mnie denerwują takie mocne stroboskopy tak mocno dające mi po oczach.
Dlatego ja uważam, że bardzo dobrze, że stroboskopów jest jak najmniej, jak najsłabsze i najtrudniej dostępne.
Pozdrawiam.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255