FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Kali
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 06 gru 2012, 12:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kali »

Mam ja jeszcze pytanie odnośnie przesyłek nierejestrowanych. Zamówiłem sobie dwie paczuszki z INTL. Oczywiście chciałem przyoszczędzić i kazałem nadać przesyłkę listem niezarejestrowanym. Czy w razie niedotarcia paczki PayPal czy tam INTL opiera się wyłącznie na zaufaniu do klienta i zwraca całą sumę na konto? Ostatnio trochę czytałem forum i pisaliście, że przesyłki nie dochodzą. Trochę się przestraszyłem, że jest możliwość straty pieniędzy.
Markol
Posty: 34
Rejestracja: środa 19 sie 2009, 21:00
Lokalizacja: Czestochowa

Post autor: Markol »

Panowie ja pisałem wcześniej, że wysłano do mnie 20,11,2013 r. i że paczka jeszcze do mnie nie dotarła.
Trochę to trwało ale się doczekałem, dzisiaj listonosz doręczył mi w końcu paczkę z FastTech-u.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Kali pisze:Mam ja jeszcze pytanie odnośnie przesyłek nierejestrowanych. Zamówiłem sobie dwie paczuszki z INTL. Oczywiście chciałem przyoszczędzić i kazałem nadać przesyłkę listem niezarejestrowanym. Czy w razie niedotarcia paczki PayPal czy tam INTL opiera się wyłącznie na zaufaniu do klienta i zwraca całą sumę na konto? Ostatnio trochę czytałem forum i pisaliście, że przesyłki nie dochodzą. Trochę się przestraszyłem, że jest możliwość straty pieniędzy.
W sumie odpowiedzi nie znam, ale kiedyś nie dotarło do mnie zamówienie z ledrise, a oni właśnie nierejestrowanymi wysyłali. Zgłaszałem spór i potem roszczenie w PayPal i od PayPal dostałem zwrot pieniędzy. Ze strony Ledrise w ogóle nikt nie podejmował żadnej dyskusji, głucho.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

Panowie i Panie

pomóżcie :)

który futerał z fast tech kupić do c8 a który do s2

O latarkę trzeba dbać, a tak luzem to lata w torbie.
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

17 grudnia zamówienie, a dziś dostarczona :D ładny czas wliczając święta i nowy rok :)
fazi
Posty: 278
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 23:15
Lokalizacja: Mosina

Post autor: fazi »

Witajcie, mam takie pytanie - czy miał ktoś taki problem, że chciał zapłacić poprzez PayPal i na stronie PP po zalogowaniu się była tylko możliwość zapłaty kartą kredytową (mam pieniądze przelane na konto PP i mimo to mam dodać kartę kredytową - nie ma innej opcji do wyboru) ?

Pzdr
Awatar użytkownika
phantom
Posty: 690
Rejestracja: piątek 06 mar 2009, 14:46
Lokalizacja: biegun

Post autor: phantom »

DNF pisze:17 grudnia zamówienie, a dziś dostarczona :D ładny czas wliczając święta i nowy rok :)
Zazdroszczę. Zamówienie wysłane 18 listopada wciąż nie doszło...
lucky
Posty: 345
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lucky »

DNF pisze:17 grudnia zamówienie, a dziś dostarczona :D ładny czas wliczając święta i nowy rok :)
Farciarz!
Mi jeszcze nigdy paczka nie przyszła poniżej 20dni. Teraz na 3 czekam, może nastąpi cud i któraś doleci szybciej :mrgreen:
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

fazi pisze:Witajcie, mam takie pytanie - czy miał ktoś taki problem, że chciał zapłacić poprzez PayPal i na stronie PP po zalogowaniu się była tylko możliwość zapłaty kartą kredytową (mam pieniądze przelane na konto PP i mimo to mam dodać kartę kredytową - nie ma innej opcji do wyboru) ?

Pzdr
A jesteś pewien, że masz dość tych pieniędzy na PP? Zawsze warto dołożyć równowartość 4-5$, zależy jak PP przeliczy walutę.
olas_zet
Posty: 73
Rejestracja: środa 17 mar 2010, 15:08
Lokalizacja: Wa-wa, Toruń

Post autor: olas_zet »

Zbychur pisze:
fazi pisze:Witajcie, mam takie pytanie - czy miał ktoś taki problem, że chciał zapłacić poprzez PayPal i na stronie PP po zalogowaniu się była tylko możliwość zapłaty kartą kredytową (mam pieniądze przelane na konto PP i mimo to mam dodać kartę kredytową - nie ma innej opcji do wyboru) ?

Pzdr
A jesteś pewien, że masz dość tych pieniędzy na PP? Zawsze warto dołożyć równowartość 4-5$, zależy jak PP przeliczy walutę.
Dokładnie tak się dzieje jak jest za mało środków na koncie PP.
Raz brakowało 10 złociszy, a chwilowo byłem wtedy pozbawiony szybkich przelewów, trochę się człowiek wtedy zdenerwował :zly:
fazi
Posty: 278
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 23:15
Lokalizacja: Mosina

Post autor: fazi »

A jesteś pewien, że masz dość tych pieniędzy na PP? Zawsze warto dołożyć równowartość 4-5$, zależy jak PP przeliczy walutę.
No i sprawa się wyjaśniła ! - rzeczywiście za mało środków przelałem :)
Dziękuję za pomoc !

Pzdr
mauser66
Posty: 38
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 20:35
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mauser66 »

Witam.
Może bardziej doświadczeni koledzy doradzą co z tym fantem zrobić:
zamówienie złożone 26 listopada płatność przez PP 4 przesyłki ,1 poszła pocztą szwedzką i ta dotarła w miarę szybko trzy pozostałe od 6 grudnia maja taki status w trackingu Sent to airline Shanghai,co z tym zrobić? czekać-może dojdzie czy zgłaszać spór itp??nie ukrywam wolałbym żeby doszły zamówione przedmioty równocześnie nie chciałbym przegapić momentu kiedy trzeba złożyć roszczenia
pzdr
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Masz 45 dni na założenie sporu, ja bym zakładał. Może Ci zwrócą kasę a paczki dojdą :mrgreen: Miałeś tam jakieś ogniwa?
mauser66
Posty: 38
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 20:35
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mauser66 »

Akurat ogniwa były w tej paczce która doszła ...
Ok dzięki za radę.
ODPOWIEDZ