FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Losiu
Posty: 82
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 12:01
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Losiu »

phantom pisze:W trackingu cisza w sensie nie wykrywa przesyłki w ogóle?
Tak, nadal nie wykrywa w ogóle przesyłki. Na FT oczywiście zdjęcie paczki zaadresowanej do mnie itd...
Dam im jeszcze parę dni i zacznę ich męczyć.
Jasku1981
Posty: 1
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 11:27
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jasku1981 »

W moim przypadku było podobnie. Po miesiącu czekania odezwałem się do supportu i po kilkudniowej wymianie informacji otrzymałem zwrot na PayPala.
Serkules
Posty: 323
Rejestracja: sobota 19 sty 2008, 21:16
Lokalizacja: Świdnica Śl.

Post autor: Serkules »

Ja już straciłem cierpliwość. Zamówienie złożone 08.10, wysłane 09.10. Na początku listopada napisałem wiadomość, że przesyłka nie dotarła jeszcze do mnie. Odpisali mi, że paczka idzie do 30 dni roboczych.

30 dzień upłynął w ostatni piątek, więc napisałem kolejną wiadomość. Do dnia dzisiejszego zero odzewu, więc dzisiaj założyłem spór w PayPalu. Jeżeli do końca tygodnia nic się nie ruszy, to wysyłam żądanie do PayPala o zwrot pieniędzy.

Dzisiaj dotarła do mnie paczka z intl-outdoor wysłana 31.10. Niebawem powinny dotrzeć paczki z kolejnymi częściami.
Thrower to nie wszystko - czasem trzeba światła blisko ;)
Awatar użytkownika
phantom
Posty: 690
Rejestracja: piątek 06 mar 2009, 14:46
Lokalizacja: biegun

Post autor: phantom »

Losiu pisze:Tak, nadal nie wykrywa w ogóle przesyłki. Na FT oczywiście zdjęcie paczki zaadresowanej do mnie itd...
Dam im jeszcze parę dni i zacznę ich męczyć.
Nie czekaj, przesyłka jest widoczna w trackingu po ok. 3 dniach, a nie 3 tygodniach.
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Moja paczka z 13.10 również nie jest widoczna w trackingu. Czekam jeszcze kilka dni aby nie przekroczyć 45 dni i zakładam spór na PayPal.
Everybody lies...
Karolcio
Posty: 93
Rejestracja: środa 23 sty 2013, 15:32
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Karolcio »

Czy komunikat jak poniżej mam traktować jako paczkę niewidoczną w trackingu i powód do niepokoju?
Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

Jeszcze jej nie wysłali, jak będzie status Despatched to overseas PL to znaczy że wysłali i potem możesz śledzić to przez Pocztę Polską
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

U mnie z ostatnią paczką się sprawdziło , po 14dniach od zakupu pojawiła się w trackingu - zgodnie z opisem opóźnienia na stronie.

Dziś WER Warszawa .
elektroda.pl
Awatar użytkownika
phantom
Posty: 690
Rejestracja: piątek 06 mar 2009, 14:46
Lokalizacja: biegun

Post autor: phantom »

Wojto pisze:Jeszcze jej nie wysłali, jak będzie status Despatched to overseas PL to znaczy że wysłali i potem możesz śledzić to przez Pocztę Polską
Śledzenie PP łapie już gdy przesyłka pojawi się nawet w chińskim trackingu. Może jest ciut mniej dokładne, ale jest np:

Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Nadanie przesyłki 2013-11-06 22:23 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2013-11-08 13:17 GUANGZHOU

A w systemie tamtejszej poczty są jeszcze 3 inne pozycje między dwoma powyższymi.
lysonpiotr
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 28 paź 2013, 20:50
Lokalizacja: Ryki

Post autor: lysonpiotr »

W moim zamówieniu co prawda z dx też jest śledzenie w PP i wygląda to tak:
Nadanie przesyłki 2013-10-29 11:18 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2013-10-30 11:05 SHENZHEN

W ich systemie jest jeszcze pozycja o tym, ze 05-11-2013 przesyłka była na lotnisku tylko, że do dziś się nic nie zmieniło. Jak zamawiałem nie rejestrowana to była w niecałe dwa tygodnie.
lucky
Posty: 345
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lucky »

hackman pisze:
lucky pisze:Dzisiaj przy moim zamówieniu pojawiło się ship via: singapore post i status "order received" ale bardziej zaciekawił mnie dopisek przy latarce:
"ETA 11/16/2013 (in 1 days)"

Co to może oznaczać?
W sieci tylko znalazłem rozwinięcie ETA jako "Estimated time of Arrival" ale w 1 dzień to raczej z Honk Kongu do mnie latarka nie przyjdzie :mrgreen:
To znaczy, że czekają na dostawę tego przedmiotu.
Sprawdź co jest napisane na stronie produktu obok "stock".
Była planowana data wysyłki 18.11.2013 przy latarce a dzisiaj dostałem wiadomość, że paczka zostanie rozdzielona na 2 przesyłki.

Ładowarka od początu jest "Ready to ship" a przy latarce jest "Restocking". Ile może te "Restocking" potrwać?

Sam fakt rozdzielenia paczki mnie nie martwi bo dzięki temu pewnie będzie mniejsze ryzyko oclenia paczki :)
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Zamówienie z 17.10.13 dzisiaj do mnie dotarło.
Ponad miesiąc.
Awatar użytkownika
Kazik
Posty: 663
Rejestracja: czwartek 07 sie 2008, 19:02
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kazik »

Zamówienie złożone 7 października na int'l-outdoor dotarło dzisiaj - 7 tygodni czekania... :roll: A zamówienie z 8 września nie dotrze w ogóle... :evil:
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Zamówienie z Fasttech z 30 pażdziernika, dotarło wczoraj (19.11). Wysłane było przez Swiss Post. (dopłata za to 1$). Tak, że nie jest najgorzej z SwissPost. Pozdrawiam.

BTW. Był na kopercie adres do odesłania w razie niedostarczenia, i ten adres był właśnie w Szwajcarii :)

[ Dodano: 20 Listopad 2013, 18:19 ]
Przykłądowy tracking:
https://www.post.ch/EasyTrack/submitPar ... 78705203CH :)
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
lucky
Posty: 345
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lucky »

Zamówienie z 14 listopada.
Dzisiaj dostałem wiadomość, że pierwsza paczka (ładowarka) została wysłana. Na stronę wrzucili zdjęcie paczki.
Przy latarce mam informację "Packaging Wednesday, November 20, 2013 5:31:48 AM" więc jest nadzieja, że jutro nadadzą latarkę :)
ODPOWIEDZ