telefon lenovo i zakupy na aliexpress

....nie pasujące gdzie indziej...
Gonza
Posty: 85
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 19:45
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Gonza »

bobi8 pisze: Kolejna kwestia, ile zapłaciłeś za przelew międzynarodowy?
Tak jak napisano już powyżej - płatność kartą.

Co do vatu, moja przesyłka szła przez Zabrze, w końcu to niedaleko, udało mi się i płacić nie musiałem.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Panowie mam mały problem. Wylogowuje mnie z sieci i z moich obserwacji wynika, że jest to wina fona.
Jakieś pomysły? Uprzedzam, że system jest custom, na oryginalnym to samo się działo,
SIM wymieniony, problem u operatora ponoć naprawiony. U innego operatora problem również występuje.
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

Spróbuj zmienić "Tryb wyszukiwania sieci" z automatycznego na ręczny, wybierz sieć 2G a potem 3G (jeśli jest dostępna) być może na którejś z nich będzie dobrze
W jakiej sieci występuje problem?
Ja mam taki numer, że dwa telefony leżą obok siebie, oba na pełnym zasięgu i z jednego do drugiego nie da się dodzwonić - w słuchawce słychać tylko 3 piknięcia i rozłącza :P Oczywiście taka magia tylko w Plusie
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Sieć to Play. Sprawdziłęm również na Orange i problem wystąpił po 2 tygodniach na slocie 3G.
W play to nawet po 5 minutach się dzieje. Na wyborze ręcznym jak i z roamingiem krajowym problem występuje cały czas.
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

Możesz ustawić Sieci preferowane GSM zamiast GSM i WCDMA
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Po kij mi samo GSM? :) Mi trzeba 3G z którego notorycznie mnie wywala, a teraz nawet na 2G jakieś cyrki miałem w Zakopcu..
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

telefon mam już 3 dzień, na razie wypas, o wykonaniu złego słowa powiedzieć nie mogę, bardzo wysoka jakość.
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Doliczyli VAT?
Everybody lies...
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Oczywiście, 102 złote.
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Panowie , jaka jest szansa na uniknięcie doliczenia Vat przy takim zakupie ?
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 85879.html

Czy są na to jakieś sposoby ? :twisted:
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
enagem
Posty: 86
Rejestracja: niedziela 14 wrz 2008, 23:15

Post autor: enagem »

"Sposoby" są tak skuteczne jak systemy gry w lotto.:)
To jest jak loteria,na szczęście nie jest to jakaś druzgocząca suma.Nie zapłacisz,radość-udało się.Zapłacisz-trudno,może następnym razem nie zapłacisz.
Przy jednostkowym zakupie szansa jest zawsze.
neutrinus
Posty: 534
Rejestracja: piątek 09 wrz 2011, 16:16
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: neutrinus »

Kupiłbym takie telefony do firmy - ma ktoś doświadczenie jak kupić to tak by dostać FV i móc odliczyć sobie vat i koszty?
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Jak na firmę to raczej nie przeskoczysz braku znaków China Export... bo będziesz jako importer. Aczkolwiek jest parę telefonów z CE
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

fxxx pisze:Jak na firmę to raczej nie przeskoczysz braku znaków China Export... bo będziesz jako importer. Aczkolwiek jest parę telefonów z CE
A deklaracja zgodności nie jest potrzebna dopiero, gdy dochodzi do sprzedaży (a niepotrzebna, gdy towar nie jest wprowadzany na rynek)?
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
gramacz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2012, 16:10
Lokalizacja: Z DOMU

Post autor: gramacz »

China Export do niczego ci sie nie przyda, Do europy potrzebne CE z wiekszym odstepem pomiędzy literami i krótszą poziomą belką w E!

A odbiegając od temaqtu to pojawiła się nowa gwiazda tzn Xiaomi Red Rice który też obsługuje AERO2. Xiaomi to marka z górnej półki a nie średniak jak Lenovo samsung czy nokia.
tu przeczytasz opinie o Xiaomi Red Rice pisane przez pierwszych w polsce posiadaczy tego telefonu, mi się marzy Xiaomi Mi3, rewelacyjna maszyna.
ODPOWIEDZ