telefon lenovo i zakupy na aliexpress

....nie pasujące gdzie indziej...
Bknz
Posty: 73
Rejestracja: wtorek 17 wrz 2013, 15:45
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: Bknz »

gramacz pisze:nie kupuj telefonów bez marki, pomimo wygladu samsunga czy iphona. Są robionę z tańszych podzespołów i wytrzymuja tylko rok.

Super telefony robi ZOPO- sam posiadam
Iocean X7 plus kupiłem żonie

Z tanich popularnych w polsce to telefon Lenovo a820 z AERO2 a jak ktoś szuka telefonu z górnej półki to marki Xiaomi, Meizu i oppo. W oppo N1 podoba mi się obrotowy aparat i dotykowe plecy telefonu do przewijania stron w necie.

Obrazek

Prepaida z WBK się nie opłaca brać sa dużo tańsze i lepsze sposoby!!

Dzięki za zobrazowanie sytuacji jak się sprawy z chinczykami mają :)
Powiedz mi, jak sprawa wygląda jeśli chodzi o aktualizację softu?? wydają coś na nie? czy tylko poszukiwania i wgrywanie samemu??
Jaki model Zoppo posiadasz i jak Ci się sprawuję? Długo użytkujesz?
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Ja mam JiaYu G3 i jestem bardzo zadowolony z niego :) Aktualizacja ponoć jakaś "producenta" jest,
jednak Customów jest tak olbrzymia ilość, że jest w czym przebierać :) Lece na customie i płynność na wysokim poziomie.
Jedynie do czego mogę się przyczepić to, że jest trochę wąski i mam problemy z 3G w Play..
Jednak to ostatnie, to wina operatora. Zgłaszałem kilka razy, niby naprawiali, ale chyba mnie zbywają,
bo jak problemy były tak są. Na 2G wszystko śmiga jak należy. Na dniach kupię starter innego operatora
i zobaczymy czy są to błędy mojej sieci czy telefonu :wink: Jednak z tego co znalazłem w necie,
jest to częsty problem u operatorów-wylogowywanie z 3G.
Bknz
Posty: 73
Rejestracja: wtorek 17 wrz 2013, 15:45
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: Bknz »

DNF A gdzie zamawiałeś jak mogę wiedzieć? i jak z płatnością PayPal działa czy jakaś inna forma?

Znalazłem właśnie "needrom" i jest tego pełno :)
kusi przesiadka z SGS+ na coś nowszego ;P
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Kupiłem chyba na dhgate i okazało się, że źle trafiłem bo nie mieli go na stanie
i wtedy się okazało, że ktoś na forum.android sprzedaje używkę, więc łyknąłem :)
Soft mam wersję rocky czy jakoś tak :)
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

W końcu się doczekałem na ekartę. Dziś kupiłem kilka ledów za 12$ jutro biorę tel haier w910, lenovo poczeka ;)
Gonza
Posty: 85
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 19:45
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Gonza »

Czyli jednak Lenovo też będziesz brał? Już Ci odpisałem na telchina gdzie ja brałem lenovo, teraz patrzę i tego Haiera ma w ofercie. Tylko że póki co zrezygnowali z Singpost, tylko DHL do wyboru :|
PS. Singpostem wyślą, ale na specjalne życzenie, teraz doczytałem. Ale ogólnie cena wyższa niż w innych sklepach, za to dobre komentarze, jak i błyskawiczna wysyłka w moim przypadku (od razu w pierwszy dzień roboczy).
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Lenovo też raczej kupię, ja zwyczajnie zajeżdżę zwykły telefon-ten ma IP54. Moja żona praktycznie nie zużywa telefonu więc dostanie coś ładniejszego, choć jak jej się spodoba to dostanie taki sam (a rozdzielczość, GG i podobno świetny wyświetlacz może zrobić wrażenie)

Właśnie kupiłem od WOW cośtamcośtam, 136$ prawie. Ciekawe kiedy wyśle (SG więc poczta szybko pójdzie) i jak będzie z VAT...

Na tym forum telchina to chyba sami gimnazjaliści siedzą, praktycznie zero sprawdzonych informacji.
Gonza
Posty: 85
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 19:45
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Gonza »

Ostatnio się tam duży zamęt zrobił na tym forum, bo sporo ludzi czeka na przesyłki, a poczta singapurska miała widocznie jakiś zastój. Chińska zresztą też, bo niektórzy i 2 miesiące już czekają. Moja przesyłka niby 21 października wysłana z Singapuru a do dziś w Polsce jej nie ma. Loteria i tyle.
Bknz
Posty: 73
Rejestracja: wtorek 17 wrz 2013, 15:45
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: Bknz »

Czy ktoś jest w użytkowaniu lub użytkował telefon STAR ?? np. clon S3, S4 ??
Gonza
Posty: 85
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 19:45
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Gonza »

Dzisiaj odebrałem na poczcie przesyłkę z Lenovo A760. Całkiem sprawnie poszedł mi ten zakup, telefon kupiony 11.10., wysłany 14.10., dziś zameldował się w moim mieście. No i obeszło się bez VATu :mrgreen:
Zobaczymy co to za chińskie wynalazki ;)
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

No i jak tam? Wszystko gra? Subiektywnie jak jakość wykonania? Ja czekam na wysyłkę... ale chyba już teraz kupię drugi bo mi żona nie da spokoju ;)
Gonza
Posty: 85
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 19:45
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Gonza »

Pierwsze wrażenie po otwarciu pudełka: co za kloc :D Tak a nie inaczej, bo mając przez ostatnie parę lat w ręku na codzień Nokię 5230, Lenovo wydał mi się dosyć duży. No ale w końcu to smartfon.
Jak na razie nie bawiłem nim się za wiele, ustawiłem sobie język polski, na noc zostawiłem do ładowania, także żeby sprawdzić czy wszystko ok, bo na telchina jednej osobie telefon ładować się nie chciał i odsyłał paczkę do Chin. Teraz kilka dni wolnego, to myślę że go trochę potestuję i pogrzebię jeszcze w ustawieniach, sprawdzę działanie z dwiema kartami sim.
Wykonanie wydaje się być całkiem dobre, jak za 360 zł to myślę że nie ma co się zastanawiać :)
bobi8
Posty: 2
Rejestracja: piątek 08 lis 2013, 20:20
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: bobi8 »

Czesc
U jakiego sprzedawcy kupowałeś telefon? Ja widziałem ostatnio ten Lenovo za 118$ z wysyłką UPS'em ale trochę się boję kupić, bo facet nie ma żadnych komentarzy...
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

Wysyłka UPSem z chin jest kosmicznie droga ;p
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

A przesyłki kurierskie z automatu trafiają do clenia ;)
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ