FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
hackman
Posty: 159
Rejestracja: wtorek 30 lip 2013, 17:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: hackman »

Witam.

Jak dokładnie działa ten tracking? Po kliknięciu przenosi do strony singpost.com, a tam informacja o błędnym numerze :cry:
  • Convoy S2 / S2+ / M1 / C8 @ XML2
  • Olight i2 + Li-ion 14500
witos
Posty: 150
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 13:43
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: witos »

hackman pisze:Witam.

Jak dokładnie działa ten tracking? Po kliknięciu przenosi do strony singpost.com, a tam informacja o błędnym numerze :cry:
Witaj. Info o błędnym numerze figuruje zawsze przez jakiś czas-z reguły jest to kilka dni. Tym się nie przejmuj. Chiny to nie Polska więc przesyłka musi troszkę poleżeć zanim ,,nabierze mocy,, ;-) Najlepiej wejdź na tą stronkę: http://www.17track.net/index_en.shtml i tam wpisz swój nr do trackingu. Zapewne kilka dni nie będzie ,,nic,, widoczne ale po jakimś czasie pojawi się komunikat,że przesyłka została nadana ale nie będzie podanego kraju przeznaczenia (destination). Znowu po jakimś czasie pojawi się komunikat: Despatched to overseas (Country code: PL) - czyli,że wysłano z zagranicy do kraju przeznaczenia w tym wypadku Polski ;-) a w okienku destination pojawi się Poland. Teraz jeszcze tylko 3-5 dni czekania i przesyłka pojawi się tu: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ 1-2 dni robocze i z reguły przesyłka jest u Ciebie ;-)
Nieco to chaotycznie napisałem ale mniej więcej tak to wygląda ;-)
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6166
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Dalsze wrażenia z FT - pisało że wyślą 20, ale jak wspominałem - znikło.

Wczoraj w statusie miałem info że spakowane i czeka na wysyłkę.

Dziś nowe info - pakowanie :roll:

Coś FT nie daje rady :evil:
ILPT
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Mi się wydaje że mają tam duży zapierdziel, a teraz jeszcze dochodzą opóźnienie przez HKpost, i wprowadzenie zakazu wysyłki likłidów do e-fajek i baterii li-ion, jak wykryją coś takiego to przesyłce zwracają do nadawcy.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
witos
Posty: 150
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 13:43
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: witos »

Wiesz,podejrzewam,że wpływ na to miała kwota Twojego zamówienia. W pierwszej kolejności jednak wysyłki pow. 15$ a dopiero później pozostałe. Tak jak wcześniej pisałem nie bez znaczenia jest fakt,że po prostu nie wyrabiają się z zamówieniami jak i nowe przepisy o ,których wspomniał Maciek.
Na dniach robię kolejne zamówionko tym razem poniżej 15$-okaże się jak to z tym będzie :wink:

p.s. moja kolejna przesyłka z FT(12.09.złożone zamówienie) wysłana 13.09 jest już w WER w Wa-wie :wink:
Załączniki
Zmiana rozmiaruFT.jpg
Zmiana rozmiaruFT.jpg (47.64 KiB) Przejrzano 512 razy
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6166
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

To fakt, szybko im to poszło. Żałuję że nie zamówiłem dodatkowo postojówek, wyszło by 17 dolarów a tak jest 12 z kawałkiem.

W mojej paczce z kolei nie ma ani akumulatorów ani płynów, tylko powerbank. Jak narazie mijają 4 dni i zero konkretnych info, jedynie status się co chwilę zmienia.
ILPT
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8527
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
W zamówieniu były dwa wysoko prądowe ogniwa, oto co dziś dostałem...
"As you know your order was shipped via China Post to reduce the chance of them getting returned. But we've been informed by China Post on 9/20 that all packages containing batteries are not allowed to ship and they arranged the return on 9/21. Now all packages have been returned to us due to this new policy of China Post.

We're going to cancel the orders and issue the full refunds within 24~48 hours, it's Sunday here, so please allow us a little bit time to process the refunds. PayPal will send a confirmation e-mail once the refund is done.

Hong Kong Post just confirmed to us that only lithium batteries are being classified into contraband goods. If you didn't purchase any lithium batteries in your order, you can place a new order after the refund. But please aware that it might still has the delay problem as Hong Kong Post still scanning the packages one by one. Sorry for not being able to arrange the re-shipment for the orders that excluding any lithium batteries, because there were too many orders being affected. Your understanding would be highly appreciated.

We apologize for the delay and any inconveniences caused.

Kind regards,"

Kicha
Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6166
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Czyli ogólnie kicha. Zawsze myślałem że tak duże zmiany są znane wiele miesięcy wcześniej ale niestety...

Nie zdziwił bym się gdyby power bank do mnie w ogóle nie doszedł, mimo że ma w nim żadnych akku. Teraz może zrobić się im niezły rozpiernicz.
ILPT
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Ja zakupiłem wczoraj też bank z ogniwami , jak przez Singapore Post to chyba przejdzie ? :)

Skaktus , kodzik "BLT" działa .Ponad dolara mniej policzyło ;)
Ostatnio zmieniony niedziela 22 wrz 2013, 20:40 przez krzycho_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dariusz70
Posty: 1271
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 20:05
Lokalizacja: Chochołów

Post autor: Dariusz70 »

Pyra mam to samo. Zamówienie (parę ważnych rzeczy) + ogniwa.
Cofnięta została cała paczka. Nie załę się przed ich świętami na następną wysyłkę.
Dariusz70
darek.l(małpa)interia.pl
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Ja robiłem zamówienie 14.09 a 21.09 przysłali mi maila z trackingiem i informacją że wysłali paczke.
Zamówienie na 57 dolarów więc raczej kwota zamówienia też nie jest decydująca o szybkości wysyłki.
Awatar użytkownika
pralat
Posty: 413
Rejestracja: piątek 16 kwie 2010, 12:27
Lokalizacja: Opole

Post autor: pralat »

krzycho_ pisze:Ja zakupiłem wczoraj też bank z ogniwami , jak przez Singapore Post to chyba przejdzie ?
Wątpię, z ich wyjaśnień wynika, że wszystkie zamówienia z ogniwami wysyłają przez chińską pocztę, bo ma najniższy współczynnik zwrotów ;) Przez SG Post wysyłają szybko, ale tylko bez ogniw.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

A jak nie przez china post to pozostaje jeszcze jedna opcja :) transport wodny :evil:
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6166
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

A ja mam teraz fajnie - status "pakowanie" a obok " gotowa do wysyłki". 2 w 1 :D

5 dni od zakupu i zapłaty i jak narazie brak trackingu.
ILPT
Matrixus3
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 08 wrz 2013, 21:42
Lokalizacja: przemyśl

Post autor: Matrixus3 »

Dzisiaj doszła tr-3t6 mogę w pełni polecić fast-tech !
ODPOWIEDZ