FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
witos
Posty: 150
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 13:43
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: witos »

No i dzisiaj przesyłka z FastTechu dotarła. Wysłana 22.08 a dzisiaj u mnie w domu. Oczywiście wszystko O.K.
enagem
Posty: 86
Rejestracja: niedziela 14 wrz 2008, 23:15

Post autor: enagem »

Ostatnio zmieniony środa 18 wrz 2013, 21:05 przez enagem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

HK post wprowadza ograniczenie co do wysyłanych przedmiotów, nie będzie można wysyłać likłidów do e-fajek i ogniw li-ion, każda paczka jest prześwietlana, jak znajdują coś czego nie można wysyłać zwracają przesyłkę od nadawcy. Fasttech będzie teraz takie przedmioty wysyłał przez China post.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6166
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Słuchajta. Zamówienie składałem standardowo, zawsze pisało że wysłane będzie przez:

Kod: Zaznacz cały

 Ship via
Singapore Post 
Teraz mam napisane że idzie przez:

Kod: Zaznacz cały

 Ship via
SZP 
Co to jest to SZP ?

Dodatkowo pojawiło mi się info że paczka zostanie nadana 20 września (czego wcześniej nie miałem, tak to napisali:

Kod: Zaznacz cały

Scheduled Ship Date
Żadnych akku ani płynów nie zamawiałem.

Jakieś sugestie ?
ILPT
witos
Posty: 150
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 13:43
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: witos »

Mi też pisali Scheduled Ship Date 12.09 a wysłali 9.09 tak,że tym bym się zbytnio nie przejmował. Co do wysyłki to kiedyś było kilka opcji m.in China Post,Hong Kong,SingPost-wybrałem wtedy SingPost. Obecnie rekomendują Via Air Mail ale idzie to standardowo SingPostem. Tak było jeszcze 10 dni temu.
Wydaje mi się,że i tak wyślą Sing Postem :wink:

p.s. Najdalej w piątek a myślę,że wcześniej dostaniesz nr do trackingu i będziesz wszystko wiedział :wink:
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6166
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Dziwi mnie to bo wybierałem Singapore Post a tu wskoczyło co innego. Dodatkowo zamawiając ostatnio, tracking był za free a tym razem kazali dopłacić 0,81 dolara :/ Dziwna sprawa.
ILPT
witos
Posty: 150
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 13:43
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: witos »

skaktus pisze:Dziwi mnie to bo wybierałem Singapore Post a tu wskoczyło co innego. Dodatkowo zamawiając ostatnio, tracking był za free a tym razem kazali dopłacić 0,81 dolara :/ Dziwna sprawa.
Mi też wyskoczyło ,że przez Sing Post płacisz dodatkowo zdaje się 1 dolara czy jakoś tak ale wybrałem opcję Via Air Mail(free shipping)-rekomendowaną przez Nich a i tak dostałem nr do trackingu w SingPost :wink:

Myślę,że FastTech przechodzi jakieś ,,turbulencje,, odnośnie wyboru przewoźników czyt. firm kurierskich a w związku z coraz to większą popularnością i większymi obrotami,zamówieniami próbuje za tym wszystkim nadążyć i USTABILIZOWAĆ wysyłkę nie chcąc sobie psuć opinii :wink:
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6166
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Z kolei u mnie pisało że rekomendują tą z dopłatą...Widać że chyba nie panują nad wysyłkami i samym sklepem.

Mam tylko nadzieję że nie będzie jak w DX czy KAI - wysyłka po 2 tygodniach, 3 tygodnie na dojście do PL, tydzień w PL i mamy 1,5 miesiąca czekania.
ILPT
enagem
Posty: 86
Rejestracja: niedziela 14 wrz 2008, 23:15

Post autor: enagem »

I mają święta obecnie.

[ Dodano: 19 Wrzesień 2013, 08:17 ]
skaktus pisze:Dziwi mnie to bo wybierałem Singapore Post a tu wskoczyło co innego. Dodatkowo zamawiając ostatnio, tracking był za free a tym razem kazali dopłacić 0,81 dolara :/ Dziwna sprawa.
Pewnie niska kwota zakupów,też już kiedyś dopłacałem.
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Kai się teraz poprawiło 1 września zamówiłem reflektor a 14 była paczka u mnie.
Obecnie z intl-outdoor dość długo lecą paczki, około 3 tygodnie.
witos
Posty: 150
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 13:43
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: witos »

smokuxx1987 pisze:Kai się teraz poprawiło 1 września zamówiłem reflektor a 14 była paczka u mnie.
Obecnie z intl-outdoor dość długo lecą paczki, około 3 tygodnie.
Potwierdzam,z Intela paczka szła 20 dni z tym,że nie spieszyło im się z wysyłką bo od przelania kasy do wysyłki upłynęło coś ok.7 dni :???:
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6166
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Ostatnio kupowałem zasilacz i płaciłem 15 dolców i było bez dopłaty, Singapore post.

Tym razem wyszło 12,6 dolara, fakt taniej, może w tym jest przyczyna. Jednak wciąż nie wiem co to SZP :/

Znalazłem:

http://www.fasttech.com/forums/vapers/t ... hat-is-szp

Czyli dalej nie wiadomo do końca czy poczta czy drogą mordką przypłynie. Jak morską to do listopada powinno być :roll:
ILPT
Awatar użytkownika
Dariusz70
Posty: 1271
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 20:05
Lokalizacja: Chochołów

Post autor: Dariusz70 »

Od 15$ jest przesyłka lotnicza z nr tracking przez HK. Poniżej 15$ standard. Jak dopłacimy (według stawki naliczanej 15$ - wartość zakupionego towaru) mamy lotniczą przez HK.
Dla stałych klientów co trochę kasy zostawili na FastTech jest przesyłka przez Singapore Post (powyżej 15$). Inaczej 1$ dopłaty do wysyłki przez SG.
Czy obecnie przesyłki chodzą szybciej przez SG czy przez HK? Raczej powoli wszystko idzie.
Dariusz70
darek.l(małpa)interia.pl
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Moja paczka leciała przez Shenzhen zamówiona 26.08 dotarła dziś t.j 19.09.
Przez SG zamówiona 03.09 dotarła do mnie 16.09.
Everybody lies...
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6166
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Dziś zniknęła opcja mówiąca że paczka zostanie nadana 20 września :neutral:
ILPT
ODPOWIEDZ